Murat Yıldırım Kan Bağışına Davet Etti!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1590239998-whatsapp-image-2020-05-2-SPQC.jpg

Murat Yıldırım, kan bağışına davet etti!

'Suskunlar', 'Gecenin Kraliçesi' gibi dizilerde rol alan ve şu sıralar Show TV'de ekrana gelen 'Ramo' dizisi ile izleyici karşısına çıkan başarılı ve yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, Türk Kızılay Çapa Kan Merkezine giderek kan bağışında bulundu.

"Ramazan ayı ve Covid-19 nedeniyle kritik eşiğin altına düşüldüğünü öğrendik. 15-20 dakikanızı vererek 3 kişinin hayatının kurtulmasına yardımcı oluyorsunuz. Herkesi kan vermeye davet ediyorum” ifadelerini kullanan yakışıklı oyuncu Yıldırım, kan merkezinde çalışan hemşirenin kanser hastası olan çocuğu ile görüntülü konuştu ve salgın döneminin bitmesiyle birlikte kendisini dizi setinde misafir edeceğini belirtti.

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Son dönemde yaşanan skandallardan sonra kan bağışını Kızılaya yapmak istemiyorum açıkçası. Kanımın özel hastanelere satılması ve bunda rant elde edilmesi tüm iyi niyeti silip atıyor. Bu sebeple ihtiyaç olana yakınsa gidip bizzat kn vermeyi tercih ediyorum.:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Son dönemde yaşanan skandallardan sonra kan bağışını Kızılaya yapmak istemiyorum açıkçası. Kanımın özel hastanelere satılması ve bunda rant elde edilmesi tüm iyi niyeti silip atıyor. Bu sebeple ihtiyaç olana yakınsa gidip bizzat kn vermeyi tercih ediyorum.:)
Aynen bende öyle düşünüyorum. Çocukken Kızılay için para toplardık, şimdi kurumunun geldiği yer felaket ötesi.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kimisi döşü kıllı erkeklerden hoşlandığını söyleyerek gündeme gelir, kimisi de kan bağışı yaparak farkındalık adına gündeme gelir. İstemsiz kahkaha atıyorum şu anda, bu nasıl kıyaslama. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hepsi ticari oldu malesef. Güvenimi kaybettim.:(
Elazığ depreminde gördük o kadar para topladılar, depremden bir dakika sonra bağış yapın dediler. Tamam bağış olur bir dur bir yardım et. :( Kanları üniversite hastanelerinde satmaları, New Yorkta yurt yaptırmalarına değinmiyorum..

• Beğendim
Reactions: sokak sanati