Murat Parasayar, Akıncı Dizisinde!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
murat-parasayar.jpg

ATV’nin sevilen dizisi Akıncı’nın kadrosuna yeni isim!

Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği, başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin yer aldığı, yönetmen koltuğunda Veli Çelik’in oturduğu diziye Murat Parasayar dahil oldu.

Parasayar, Yusuf karakterine hayat verecek.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Özgür dünkü konunundan yardım aldım :A
Google'dan foto ara yükle, buraya ekle başlık yaz, konuya ismi yaz 3 dakikamı almış :A
Eh işte mobil ile:A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Aynen. Bence de yazık oldu bu bütçeden daha az bir bütçeyle daha iyi ve daha çok izlenen bir dizi çıkabilirdi.
Ntc niye yeni Aşk ve Mavi ve KÇ gibi bir dizi yapmadı ki..

Ben izlerdim bu tamamen saçma bir fikir hiç denenmeyen şeyi denediler Dijital Platformda olsa yine zarar ederdi ama daha az olurdu

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ntc niye yeni Aşk ve Mavi ve KÇ gibi bir dizi yapmadı ki..

Ben izlerdim bu tamamen saçma bir fikir hiç denenmeyen şeyi denediler Dijital Platformda olsa yine zarar ederdi ama daha az olurdu
Hakket. Onlar çok iyiydi.

Ya hiç denenmemesi değil de sıkıntı NTC'nin yapması çok saçmaydı. Ay Yapım gibi böyle bir diziyi gerçekten yapabilecek bir yapım yapmalıydı.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@Özgür dünkü konunundan yardım aldım :A
Google'dan foto ara yükle, buraya ekle başlık yaz, konuya ismi yaz 3 dakikamı almış :A
Eh işte mobil ile:A
İyi yapmışsın canım. :A

En sıkıcı kısmı fotoğraf arama kısmı. :A Bazıları çok bulanık oluyor, bazıları hata veriyor falan. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
İyi yapmışsın canım. :A

En sıkıcı kısmı fotoğraf arama kısmı. :A Bazıları çok bulanık oluyor, bazıları hata veriyor falan. :F
Gündüz açtığım konuda öyle oldu. Beğenmedim foto ve değiştirdim sonra ama bunda ilkini aldım :A
Ben Fenerbahçe videosu bakmak için Twitter'ı açınca bu haber 12.saniye olmuştu ve konun aklıma geldi :A

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gündüz açtığım konuda öyle oldu. Beğenmedim foto ve değiştirdim sonra ama bunda ilkini aldım :A
Ben Fenerbahçe videosu bakmak için Twitter'ı açınca bu haber 12.saniye olmuştu ve konun aklıma geldi :A
Ben görmemiştim bile bu konuyu, Sadakatsiz’i izliyordum. :A Hızlı çıkmışsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben görmemiştim bile bu konuyu, Sadakatsiz’i izliyordum. :A Hızlı çıkmışsın. :A
Ben Twitter'ı uygulama olarak kullanmıyorum. Sadece tarayıcı ve açınca denk geldi :A
Dün Kuruluş Osman haberi vardı 17 dakika olmuştu açılmayalı ama dizi kadrosuna hakim olmadığım için es geçmiştim. Bazen modum hiç olmuyor konu açmak için :A

• Güldürdün