Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Yine koskoca tarihi saray ve kadınlar çerçevesinde gösterecekler, yine kadın ağırlıklı kadınlara yönelik bir dizi daha muhteşem yüzyıl gibi. Şu kadın totaliterliğinden bir türlü kurtulamadı yerli televizyon piyasası. Onlar da haklı gerçi, kadınlar; tarihi, savaşları filan hiç umursamaz. Onlar için varsa yoksa aşk meşk ihtiras! Tarihte de şimdi de niye kadınların hep erkeklerden daha başarısz olduğunun nedenleri işte. Bir elinde cımbız, bir elinde ayna ; umrunda mı dünya! Sonra vay efendim kadın erkek eşitliği.. Yahu kadınların erkeklerle eşit olmasını en çok ben istiyorum ama bu zihniyetle çok zor, mucize. Bana kadınların genel olarak ilgilendikleri herhangi bir şey söyleyin, muhakkak ki işin ucunda erkek vardır. Makyaj yaparlar, erkeklere güzel görünmek için. dedikodu yaparlar , erkekleri çekiştirmek için. müzik dinlerler, erkek sevdası için. Kendi aralarında toplanırlar, erkekleri konuşmak için. Film dizi izlerler, erkekleri izlemek ve aşk sahnelerini görmek için. Kitap okurlar, muhakkak ki aşk kitabıdır.... vb. Vb. vb sonra vay efendim niye kanallarda hep aşk meşk dizisi var? Bunlar yüzünden elbet!

Tülin Özen 41.saniyede görünüyor, yok izleyemedim düzeltmiş Star TV.
ay tiplere bak @Çiğdem- @denizz19 daha iyi olurdu .ss

bölüm başı 7 milyon dolar harcanan koskoca game of thronesta bile bu sezon 10 bölümün 3 ünde savaş sahneleri yer aldı (stannis inki saymıyorum battal gazi filmi gibiydi kaldı 2, zaten biri de fantastik bir olaydı ) koskoca sezon margery-babaannesi-cersei arasında savaş, khallesi kiminle sevişecekle geçti
ayrıca tarih bilmeyen insanların boş konuşması ( sana demiyorum belki araştırmışsındır) koskoca attan inmeyen kanuni 46 yılın 11 yılını savaşta geçirmiş my de her bölüm sefer beklediler
) 1.ahmed devri zaten tamamen boş celal isyanısafevi savaşı-avusturya savaşı 3 ünden 2 sini adam akıllı gösterseler yterli

Son düzenleme:

Keşke böyle dram, romantizm ağırlıklı tarih dizisi yapacaklarına , cephe savaşları ve kurtuluş savaşı döneminde geçen dizi yapsalar. Gerçi onda bile muhakkak işin içinde romantizm ağırlıklı olur, Türk kızı Yunan askere aşık olur vb.vb , elbette dramatik romantizm olacak ama ağırlığın romantizme yüklenmesi beynimi yakıyor.

izleyici istemiyor öyle dizileri
sadece türkiyeye ait bişi de değil bu tudors yaptılar ingilterenin en büyük 2.hükümadrı dediler 39 bölümün 1inde gitti sadece savaşa
))) o da finale yakın bir bölümde ayıp olmasın diye
abd dekiler de aynı got tan biliyoruz
) (kurgu da olsa konu aynı sözde 5 kralın savaşı ana konu) diğer ülkelerdeki katmıyorum bile senin istediğin gibi yapmaya çalışsalar da beceremiyorlar

@xemrexxx İkinci fragmanı kaldırmışlar bence. İlk fragman zaten kıyamet kopardı, ikinci fragmanı birkaç gün sonra yayınlarlar.

Çok çok güzel değil ama güzel olmuş tanıtım. MY'nin en sevdiğim tema müziklerinden birini kullanmışlar umarım tüm müzikleri MY ile aynı olmaz, öyle olursa izlerken bir garipserim.

Bu arada o Star TV'nin seslendirmenine ne olmuş boğazına bir şey kaçmış gibi.

Kalitenin sultanı ortalığın tozunu attıracak.
@Forumdash

Yalnız bir yapaylık hissettim neyse erken yorum yapmayayım ilk bölüme kalsın. .ss

@xemrexxx İkinci fragmanı kaldırmışlar bence. İlk fragman zaten kıyamet kopardı, ikinci fragmanı birkaç gün sonra yayınlarlar.
hayır my finalinden sonra yayınlanan fragman gitmiş bence o 1d bu 2

ay yine şovipişikliğini yapmış

Kiralık Aşk reklam arasında denk geldim tanıtıma hoşuma gitti

Fragman tek kelimeyle : HARİKA

Dizinin fragman süreci boyunca , Aşırı kalitelik hatta bir Amerikan Dizisi kokusu var. Dizideki oyunculardan Ekin Koç öne çıkartılmış, buna çok sevindim . Alican Yücesoy da 2 -3 saniye gösterilmiş biraz daha ön planda olabilirdi.

Hülya Avşar i pek sevmesemde rolü'ne oturmuş.

Tek eksik : 7 ceddin Sultanı : BEREN SAAT.

O da gelince şüphesiz UNUTULMAZ olacak....

Hangi gün yayınlanacağı belli mi?

Tülin Özen 41.saniyede görünüyor, yok izleyemedim düzeltmiş Star TV.

Tanitim muthis olmus bekliyoruz diziyi

şaşırdık mı

ay elem kedere bağladın yine