Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan'a 2 Bomba İsim Daha!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Star TV'de başlayacak olan yeni dizi Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan'a iki bomba isim daha!

TİMS Productions imzalı, başrollerini Beren Saat, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz ve Erkan Kolçak Köstendil'in paylaşacağı Kösem Sultan'a, son dönemde genç kızların yeni gözdesi Ekin Koç ile Berk Cankat katıldı.

Ekin Koç son olarak Benim Adım Gültepe'de rol almıştı. Berk Cankat ise Güzel Köylü'de Gizem Karaca'yla başrol oynamıştı. İki yakışıklı oyuncu dizide birbirlerinin düşmanını canlandıracak ve sık sık karşı karşıya gelecek.

Haseki Mâhpeyker Kösem Valide Sultan'ın hayatını anlatacağı, Zeynep Günay Tan'ın yönetmen koltuğunda oturacağı Muhteşem Yüzyıl: Kösem Sultan, yeni sezonda ekranlardaki yerini alacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Süper takviyeler. :D Kadro enfesto oluyor cidden. :Z

İkisi de çok iyi oyuncular, iddialı bir yapımda rol kapmaları kariyerleri adına güzel olmuş. Böylece sosyal medya desteği de garantilenmiş oldu. Yeni sezonun en iyi ve en iddialı oyuncu kadrosu diyebilirim. :X

Süper ötesi bir kadro kuruluyor. Şu ana kadar kadrodaki tüm isimler çok iyi seçimler.

Beren 3. Bölümde girse bi de dağa efsane olacak ama.
Son 2 transferi sevmedim. Ekin Neyse de Berk kötü bi oyuncu.ss

Ekin Koç genç oyuncular arasında en beğendiğim isim, inşallah bu projede de rolü büyüktür ve iyice önü açılır :)
Berk Cankat orta halli bir oyuncu, seviyorum diyemem ama aksini de söyleyemem :D

Valla nasıl olacak anlamadım.
Beren Kösem tamam ama Mete 1. Ahmet için bence yaşlı çünkü 27 yaşında oluyor 1. Ahmet.
Oyuncular gayet iyi.Yeni sezonun en iddialı dizisi.
Dizide en çok 2. Osmanı merak ediyorum.17 yaşında yedikule zindanları nda öldürülmüştü. Ve dizide çok padişah değişecek mesela 1. Ahmet in ölümünden sonra 1. Mustafa geçiyor tahta sonra o tahttan indiriliyor.Yerine 2. Osman çıkıyor o oldurulunce yine Mustafa çıkıyor. Yani çok entrika ve çatışma bir dizi olacak.
En çok merak ettiğim diğer kişi ise 4. Murad. Padişahlar arasında en kuvvetlisiymis.ama ömrü onun da kısa sürdü.

Beren Kösem tamam ama Mete 1. Ahmet için bence yaşlı çünkü 27 yaşında oluyor 1. Ahmet.
Dizide en çok 2. Osmanı merak ediyorum.17 yaşında yedikule zindanları nda öldürülmüştü. Ve dizide çok padişah değişecek mesela 1. Ahmet in ölümünden sonra 1. Mustafa geçiyor tahta sonra o tahttan indiriliyor.Yerine 2. Osman çıkıyor o oldurulunce yine Mustafa çıkıyor. Yani çok entrika ve çatışma bir dizi olacak.
En çok merak ettiğim diğer kişi ise 4. Murad. Padişahlar arasında en kuvvetlisiymis.ama ömrü onun da kısa sürdü.
IV. Murad Han'ı Erkan Kolçak Köstendil canlandıracakmış Vikipedi'ye göre.

@xemrexxx 2 isim için deq hayırlı olsun[emoji23] [emoji23] [emoji23]
kadrodan ziyade yılmaz şahin eline yüzüne bulaştıracak gibi :D

berenin partneri erkan kolçak köstendil
padişahın kız kardeşi yıldız çağrı atiksoy
diğer roller belli değil daha

Beren ve ergenizm.😱
son peygamberciler gibi mi olacak beren de :A @Çiğdem-

IV. Murad Han'ı Erkan Kolçak Köstendil canlandıracakmış Vikipedi'ye göre.​
@Aserat Erkan 4. Muradı canlandırmak çünkü 4. Murad diziye 1. Ahmet ölünce geçecek.Yani 2. Sezonda.

@xemrexxx evet olabilir ama Yıldızın ben saçını hiç beğenmedim ya.