Muhteşem Yüzyıl Kösem Müzikleri

Almila

Hilal
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,615
Puanı
284
Ellerine sağlık Emoş.

Dizinin müzikleri MY ile aynı yada çok az farklı olmasından dolayı eleştirilere maruz kasada, ben bu durumdan gayet memnunum hem hasret gidemiyoruz :love1:

Ellerine sağlık Emoş.

Dizinin müzikleri MY ile aynı yada çok az farklı olmasından dolayı eleştirilere maruz kasada, ben bu durumdan gayet memnunum hem hasret gidemiyoruz :love1:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bence de müzikler aynı kalmalı zaten okuduğum yorumlarda da müziklerin aynı kalınması isteniliyordu. :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Muhteşem Yüzyılın orjinal youtube kanalında yeni bir etkinliğin vidiosunu çekmişler,oldukça güzel olmuş. @xemrexxx
Senfoni Orkestrası (İstiklal Caddesi - Flashmob)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
@Yiğitt siz anlaşmıştınız demi. :A

Ellerine sağlık Emoş.

Ellerine sağlık Emoş.

Bence de müzikler aynı kalmalı zaten okuduğum yorumlarda da müziklerin aynı kalınması isteniliyordu. :)

ay azam ali ye kaç para verdik acaba thor-dövüş kulübü-pers prensi müziklerinden sonra fiyatını artırmıştır kızcağız:A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
@Tolstoyevski al biraz kalite gör.:A Bir mozart, bir beethoven resmen müzikler.:Z
Evet yerli şartlarında üstünler, özellikle İstiklal Caddesi gösterisi çok iyiydi ama abartmayalım tabi. :D

dizi için iyi çalışmısız :D prga senfoni orkestrasıyla 30 yeni parça bestelenmiş bir de aytekin ataşın dedikleri isimlerle çalışılmış:D
Aytekin Ataş ‏@aytekinatas 12 Kas
Muhteşem Yüzyıl Kösem için Azam Ali, Ara Dinkjian,Sokratis Sinopoulos ve Katerina Papadopoulou gibi konuk müzisyenlerle kayıtlar yaptık.

3 retweet29 beğenme

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İşte bu ya! :Z
Kesinlikle bu yeni müzikler arasında en popüler müzik bu. :) Ekşi'de filan herkes bu müziğin ismini arıyor. Özellikle Beren'li tanıtımda bu müziği kullanınca şarkı patladı. Sık sık çalınmalı. Bir dinleyin. :)

Muhteşem Yüzyıl Kösem Dizi Müzikleri - Sır

@xemrexxx @destere @Çiğdem- @vadikızı @sokak sanati @Bully @ozgur2113 @Yiğitt @GunesinOglu @Almila

@xemrexxx konuya ekle. :)
Aynen bu tema çok güzel de son zamanlarda kafamda yeniçerilerin sahnesindeki sazlı müzik çalıyor sürekli. :F