Muhteşem Yüzyıl: Kösem Foto Galerisi

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
B9b9u7p0_LuoKbpVDOcT0PqovRQcng55cW2QTDzh50WuTZgDj6ESoqJOdwqhesuUdSq2Y3qtZBZrSqsnYsVKOmgVCiQOi4z9RVhp88BwrN5_uM3nEv5EaQ=w346-h425-nc

Fotoğrafın tam halini buldum sonunda.:F @xemrexxx @batuhankaralar @Bully @ozgur2113 @Yiğitt @Çiğdem- (kıskanç) @cookies @Harunnn60 @EFE UYSAL

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
Evet tam hali yoktu. :A
Yabancılara özel afişler gönderilmiş ama bize yok nedense.
zaten berenli tanıtım arap kanalıyla aynı anda çıkmış starda ben şok daha önce görmemiştim böyle bişi fark-ı timur diziyi sağlama alıyor:A

Beren'in yurt dışı prestiji @xemrexxx 'in sandığı gibi MY'den az değilse hani.:A
o rol tuba ya da hazal olsa da igdecekti kim olursa olsun aynısı olacaktı:A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
zaten berenli tanıtım arap kanalıyla aynı anda çıkmış starda ben şok daha önce görmemiştim böyle bişi fark-ı timur diziyi sağlama alıyor:A

Sonuç olarak Beren'in çok başarılı olduğunu ve yurt dışında estirdigini Timur'da görmüşki tanıtımları yurtdışı merkezli yapmış. İşte dünya starı.:Z

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Yanlış yaptı Timur. :D

Ilk burayı saglama alacaktı. Yurtdışında partiler vereceğine. Su dizininin tanıtım ve senaryosu iicn çalışilsa simdi MY kadar reyting alırdı.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
olasılık değil gerçekler beren etkisi olsa intikam da aynısı olurdu ama nerede :A zaten son dizisiyle düşüşe geçti beroş köseme çok ihtiyacı var tuba-hazal-kıvanç vb. durumuna düşerdi başarısız bir iş seçse:A

Hazal son iki dizisinde fiyasko yaşadı. Bir 15 diğeri 5 bölün sürdü. Tuba zaten son 2 dizisi yle ilk 10'a giremez oldu. Kıvanç son dizisiyle berbat gitti Beren ise son dizisi yle ilk sezon 1. Oldu 2. Sezon AB'de ilk 5'den çıkmadı. Kıyas etm yani.