Mucize Doktor'un Yıldızı Taner Ölmez: "Kan görünce bayılırım!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5d8f51cd18c77308a454fb45

FOX TV'nin izlenme rekorları kıran ve ilgiyle izlenen dizisi Mucize Doktor'un oyuncusu Hürriyet Gazetesine konuştu.

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Özge Özder ve Murat Aygen'in yer aldığı dizide Ali Vefa karakterine hayat veren Taner Ölmez, Hürriyet Gazetesine konuştu.

Oyucu dizinin fazla izlenmesi konusunda, "Zengin çocuk, fakir kız yok. Polisiye değil, mafyatik konuları anlatmıyor. E bir konakta geçmiyor. Kadına şiddeti, kurşunu, silahı göstermiyor. Aynı şeyleri izlemekten artık sıkıldık." diye konuştu.

Başarılı oyuncu kendisine teklif geldiğinde yapım şirketine, “Allah’ın emri peygamberin kavliyle ben bu çocuğu sizden istiyorum. Başkasını seçerseniz de, hasta ve yakınlarıyla çalışsın, yönetmen ve senaristlerle değil. Çünkü o çocukları, ailelerini, komşularını kırmaması gerek” dediğini de ekledi.

Ayrıca oyuncu, kedinisini kan tutuğunu da şöyle ifade etti. "Kan göremem. Mesela yeni bıçak aldım, jilet gibi, geçenlerde parmağıma battı. O an kendimi yere attım, çünkü biliyorum düşüp bayılacağım. Kız arkadaşıma, “Tatlı ne varsa getir” dedim. Onları yedikten sonra ancak müdahale edebildik. Dizide kanla bir işimiz yok. İzleyicinin gördükleri şurup, vişne suyu, ben onları yerim ya!"

Mucize Doktor, yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Röportajın tamamını buradan okuyabilirsiniz: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/...zi-taner-olmez-kan-gorunce-bayilirim-41339743

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Baya iyi bir oyuncu. Her başarıyı hak ediyor. Rekor kırmaya devam edecektir. ??????.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Çok samimi cevaplar vermiş özellikle ben de güzelim ve vişne suyunu içerim dediği kısımlar güldürdü. :A Hem çok yetenekli hem egosuz bir oyuncu yolu daha da açılacak bu diziyle. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok samimi cevaplar vermiş özellikle ben de güzelim ve vişne suyunu içerim dediği kısımlar güldürdü. :A Hem çok yetenekli hem egosuz bir oyuncu yolu daha da açılacak bu diziyle. :bhr:

Aynen öyle, bu dizi Taner Ölmez için aşırı güzel oldu... 4 - 5 sezon sonra dizi final yapınca yeni dizilerde yer alır.