Mucize Doktor'la İlgili Gerçek Ortaya Çıktı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,893
Puanı
1,061
Bildiğiniz gibi 28 Şubat'ta düzenlenecek olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri, İdlib'de verdiğimiz şehitlerimiz nedeniyle belirsiz tarihe ertelenmiş, ardından korona nedeniyle tamamen iptal olmuştu. Kazananların merakla bekleyenler için bu durum hayal kırıklığı olurken Mucize Doktor'un Kıvılcım'ı Özge Özder'in Youtube kanalından paylaştığı son video sürpriz gerçeği ortaya çıkardı.

Malum, törene sadece kazanan isimler davet edildiği ve bu isimlere ödül alacakları önceden söylendiği için Özge Özder'in kendisi bizzat aday olmamasına rağmen tören için hazırlık yapmış olması, Mucize Doktor'un En İyi Dizi ödülünü aldığını kanıtlar nitelikte. Yakında bu zor zamanlar geçer ve bir gün tüm ekibi Zorlu PSM sahnesinde görür müyüz, yoksa Gezi eylemleri zamanında olduğu gibi bir ara sessiz sedasız mı verilir onu da zaman gösterecek.

Meraklıları için o video:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Olsa da olur olmasa da, dizinin başarısı ortada :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,060
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sadece kazananlar mı gerçektenmi ben tüm dizi oyuncularının katıldığını sanıyordum ya

birde @bazinga konuyla alakası yok ama adminim şu etiket konusu düzelecek mi ya etiketler gelmiyo bana hiç:(
Son zamanlarda hiç şikayet gelmiyor bu konuda, sorun olmaması lazım. :)

• İlginç
Reactions: Angelica