Mucize Doktor'da Yönetmen Değişikliği!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1615138184852.jpeg

FOX'un sevilen dizisi Mucize Doktor'da yönetmen değişikliği yaşandı!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı dizinin yönetmenleri Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek, MF Yapım'ın yeni dizisini yöneteceği için yerini son olarak Teşkilat dizisinin yönetmenliğini üstlenen Yağız Alp Akaydın'a devretti.

Mucize Doktor, yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• İlginç
Reactions: Aserat

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Söz, Ramo, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi yapımları yönetmiş. İNŞALLAH UĞURLU GELİR, AMİN. :bhr::bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Split uyarlamasını Yusuf Pirhasan tek başına yönetir ve MD'de de sezon sonuna kadar Aytaç Çiçek'le devam edilir diye düşünmüştüm o yüzden sürpriz oldu. Daha çok aksiyon işlerini çekmiş bir yönetmenin hastane dizisinde neler yapacağını merak ediyorum umarım hayırlı olur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yağız Alp Akaydın şu an Teşkilat'ı yönetmiyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum? (b)

Edit: Değişmiş, ayrılmış oradan...

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
  • Güldürdün
Reactions: Yiğitt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aa çok şaşırdım. :eek:

Yönettiği yapımlar cidden çok iyi de hastane işi yönetebilir mi bilmiyorum ama iyi yöneteceğini de düşünmüyor değilim.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Tahmin etmek zor değil zaten MF Yapım adamı seyyah gibi oradan oraya gezdiriyor. :A Baba Candır'dan Seviyor Sevmiyor'a, oradan Kalp Atışı'na vs. geçmişti daha önce de. :A
Tahmin etmesi zor değil evet ama o konuya bakarsan dile getiren kimse olmamıştı benden başka. :A

En uzun kaldığı yine MD oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bülten göndermişler, "Aytaç Çiçek, yapımın yeni projelerine hazırlık aşamasına girmesi nedeniyle koltuğunu Yağız Alp Akaydın’a devretti." denilmiş. :A

54. bölümden itibaren yönetecekmiş Yağız Alp Akaydın... Bu diziyi yönetmen değişikliği değil senarist değişikliği kurtarır.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Çok başarılı bulduğum bir yönetmen, Taner Ölmez'le de daha önce çalışmıştı o yüzden olumlu bir etki yapabilir bu değişiklik diziye. Başka birisi görevi devralsa pek sevinmezdim ama Yusuf Pirhasan ile Aytaç Çiçek'i aratmayacaktır...

Kendisi umarım Taner Ölmez'in sürekli kambur durup, gözlerini belertmesinin de önüne geçer ve onu ilk bölümlerdeki karikatürize olmamış Ali Vefa haline geri getirir. Ufak bir ricamdır bu da. :A

• Harika
Reactions: Özgür