'Mucize Doktor'da Sürpriz Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
korhan-herduran-kimdir_2530177_810x458.jpg

FOX'un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Murat Aygen ve Reha Özcan'ın paylaştığı yapımda Güneş karakterine hayat veren Korhan Herduran bu akşam yayınlanan bölüm ile diziye veda etti.

'Mucize Doktor', yeni bölümleriyle her Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Moderatörün son düzenlenenleri:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Evet karakteri pek önemli değildi, evet Gülin'le olan sahneleri aşırı gereksizdi ama Özge Özder'den sonra yine ilk kadrodan birinin ayrılmış olması üzdü açıkçası. Güneş de ne kadar sevsek de sevmesek de dizinin parçasıydı ve bana ilk zamanları hatırlatıyordu. Ne olursa olsun böyle ayrılıklar insanın bam telini sızlatıyor. Yolu açık olsun ne diyelim. :(
------

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ben hep bölümün sonunda onu da işe alacaklar diye bekledim ama adam harbiden gitti. Sen komediye geri gel kral bize orada lazımsın.

• Beğendim
Reactions: xdragxx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ben hep bölümün sonunda onu da işe alacaklar diye bekledim ama adam harbiden gitti. Sen komediye geri gel kral bize orada lazımsın.
Veda paylaşımının sonunda (birden bire biter, adaletli dünya) bir ima var gibi gelmedi mi sana da? Yani isteseler Güneş'i de kurtarırlardı ama perde arkasında başka şeyler olmuş gibi.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aynen öyle ülkede zaten komedide oynayan 10-15 kişi kaldı :A
Gerek Kardeş Payı Oğuz gerek İşler Güçler'deki rolü baya iyidi :D

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Veda paylaşımının sonunda (birden bire biter, adaletli dünya) bir ima var gibi gelmedi mi sana da? Yani isteseler Güneş'i de kurtarırlardı ama perde arkasında başka şeyler olmuş gibi.
Sen deyince okudum da bana da öyle geldi. İçeride bir şey olmuş bence de veya kendi isteğiyle olan bir ayrılık değil.
Vedat'la onu tanıdım ama Oğuzhan bambaşka bir olaydı ya. Ona ayrı bir dizi bile yapılabilir. Bir ona bir de Kartal'a.

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Aserat and xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sen deyince okudum da bana da öyle geldi. İçeride bir şey olmuş bence de veya kendi isteğiyle olan bir ayrılık değil.

Vedat'la onu tanıdım ama Oğuzhan bambaşka bir olaydı ya. Ona ayrı bir dizi bile yapılabilir. Bir ona bir de Kartal'a.
Benim favorim Emrah'tı :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Vay beee...Güneşde gitmiş...

Dizinin ilk karakterleri daime ayrı bir rafda durur....

Ne diyelim yolu açık olsun.

İzlemeyi bıraktım merakıma soruyorum... Memleketemi gitti dizi için,nasıl veda etti.? @Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Vay beee...Güneşde gitmiş...

Dizinin ilk karakterleri daime ayrı bir rafda durur....

Ne diyelim yolu açık olsun.

İzlemeyi bıraktım merakıma soruyorum... Memleketemi gitti dizi için,nasıl veda etti.? @Aserat
Hastanedeki hemşirelerden biri kovulacaktı o da Selvi birini seçip zor durumda kalmasın diye ve Gülin hayalini başarıyor ben de oyunculuk hayalimin peşinden koşacağım diye düşünüp istifa etti.

• Üzücü
Reactions: The_Erinch

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Diziye çok uzun zaman önce ara vermiştim bu yüzden bu süre zarfında karakterin önemi arttı mı azaldı mı bilemem ama ilk başlarda çok önemli bir karakter değildi de diziye bir renk katıyordu, üzüldüm.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Komedi ülkemizde zor komedi oyuncuları drama gidiyor maalesef :A Filmlerle kısıtlı kaldı komedi onlar da genelde kaliteli değil ve düğün küfür argo dolu.

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Komedi ülkemizde zor komedi oyuncuları drama gidiyor maalesef :A Filmlerle kısıtlı kaldı komedi onlar da genelde kaliteli değil ve düğün küfür argo dolu.
Komedi rezil ülkede :A
4-5 ay tamamen kafa yorayım piyasadaki çoğu işten iyi iş yaparım çünkü piyasada iş kalmadı :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Evet karakteri pek önemli değildi, evet Gülin'le olan sahneleri aşırı gereksizdi ama Özge Özder'den sonra yine ilk kadrodan birinin ayrılmış olması üzdü açıkçası. Güneş de ne kadar sevsek de sevmesek de dizinin parçasıydı ve bana ilk zamanları hatırlatıyordu. Ne olursa olsun böyle ayrılıklar insanın bam telini sızlatıyor. Yolu açık olsun ne diyelim. :(
------

Med yapım yeni yapacağı dizilerden birisine alır bunu kesin 😉

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ah be Güneş reis...

Ben karakterinin gereksiz olduğunu düşünmüyordum açıkçası. Dizinin aşırı drama kaymasını engelleyen, eğlenceli bir karakteri başarıyla canlandırıyordu. Ayrılması üzücü oldu. Dizideki karakter çeşitliliği de azalıyor bence özellikle hastane özelinde. Kıvılcım, Ferda, şimdi de Güneş... Yeni doktor, hemşire karakterleri şart.

• Beğendim
Reactions: mesmeso and EmreCan