'Mucize Doktor'da Şok Ayrılık! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5de947dc0f254416946d0a9d.jpg

'Mucize Doktor'da sürpriz ayrılık!

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hakan Kurtaş ve Zerrin Tekindor'un paylaştığı yapıma Demir karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe veda etti.

Dizinin ilk bölümünden bu yana dizide yer alan genç oyuncunun, yapım şirketiyle anlaşarak bir süre çalışmaya ara vermek istediği öğrenildi.

'Mucize Doktor' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,907
Puanı
1,061
Korona vakaları arttığı için panik atak geçirmeye başlamış ve bir süre ara vermek istemiş. Böyle bir rahatsızlığı olduğunu bilmiyordum geçmiş olsun. :(

İşin kötü tarafı fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ilk bölümden beri rol alan bir karakterin düz mektup yazarak çıkacak olması. Diziye dönme ihtimali varmış gerçi ama genellikle işin ucu böyle açık kalırsa geri dönüş olmuyor ve keşke böyle puf diye gitmeseymiş. Açıkçası oyuncuların böyle peş peşe diziden ayrılması bana ekibin bile hevesli olmadığı fikrini verirken (bazıları mecburi ayrılık olsa da) izleyicilerin de bu kötü gelişmelerden sonra hevesinin kaçmaması mümkün değil. Galiba kendi adıma konuşacak olursam diziden soğumamın nedenlerinden biri de bu oldu çünkü Özge Özder, Korhan Herduran, Reha Özcan, Seda Bakan, Ezgi Asaroğlu derken sadece birkaç aylık süreçte çok fazla oyuncu kaybedildi. Yeni isimlerin yetenekleri konusunda şüphemiz yok ama ilk bölümden beri izlediğimiz çekirdek kadronun dağılıyor olması üzücü gerçekten.

• İlginç
Reactions: xBUGRAx

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,261
Puanı
280
Bu gidiş ile ilk sezondan sadece Sinem Ünsal ve Taner Ölmez kalacak. Dizi nereden nereye geldi. Ramo için ikinci sezon resmen yükselme devri oldu. Mucize Doktor için ise ikinci sezon resmen çöküş oldu. İki dizi birbirinin zıttı gidiyor bu sezon.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dizinin ana karakterlerinden biriydi, dizinin 3. sezonu olacaktır büyük ihtimalle. Yeni sezona döner diye düşünüyorum.

Ama dizideki bu ayrılıklar iyi olmadı.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,837
Puanı
1,060
Sevindim çıkmasına, Açelya da çıkmalı, çok itici bir çiftti.

Tabi hastalığı için üzüldüm orası ayrı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İlk sezon dizide önemli bir yeri vardı ama Vuslat ve Ezo'nun etkisiyle önemi azalmış olabilir. Ayrıca Açelya ile ilişkisi hala devam ediyorsa daha da kötü olmuştur.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,600
Puanı
860
Umarım senarist sapıtıp Doruk ve Açelya aşkı yazmaya kalkmaz. Bu ayrılık zaten diziyi etkileyecekken böyle saçma bir çift dizinin ipini bile çekebilir. Dizi son bölümüne kadar gelecek sezon için plan yapacak bence. Final kararı da alırlarsa sürpriz olmaz.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
Yeni sezonu olursa dönebilir, Doruk ile iyi ikili olmuştu bozacaklarını sanmıyorum :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu gidiş ile ilk sezondan sadece Sinem Ünsal ve Taner Ölmez kalacak. Dizi nereden nereye geldi. Ramo için ikinci sezon resmen yükselme devri oldu. Mucize Doktor için ise ikinci sezon resmen çöküş oldu. İki dizi birbirinin zıttı gidiyor bu sezon.
Taner Ölmez hariç herkes çıkabilir gibi bence bu ayrılıklardan sonra. :A Pandeminin etkisiyle hem Türkiye'de hem dünya genelinde hastane işlerinin reytingleri düştü.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,006
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Mucize doktor ve Hekimoğlu bitmeli gerçi Hekimoğlu sezon sonunda bitiyor darısı mucize doktora artık
İlk sezon hikayesinden bu sezon çok uzaklaştı. Aslında böyle olacağı da belliydi. Keşke pandemi olmasaydı da geçen Haziran zirvede ve tadında bitirseydi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kötü olmuş ayrılığı. Sevdiğim bir isimdi.
Korona vakaları arttığı için panik atak geçirmeye başlamış ve bir süre ara vermek istemiş. Böyle bir rahatsızlığı olduğunu bilmiyordum geçmiş olsun. :(

İşin kötü tarafı fragmandan anlaşıldığı kadarıyla ilk bölümden beri rol alan bir karakterin düz mektup yazarak çıkacak olması. Diziye dönme ihtimali varmış gerçi ama genellikle işin ucu böyle açık kalırsa geri dönüş olmuyor ve keşke böyle puf diye gitmeseymiş. Açıkçası oyuncuların böyle peş peşe diziden ayrılması bana ekibin bile hevesli olmadığı fikrini verirken (bazıları mecburi ayrılık olsa da) izleyicilerin de bu kötü gelişmelerden sonra hevesinin kaçmaması mümkün değil. Galiba kendi adıma konuşacak olursam diziden soğumamın nedenlerinden biri de bu oldu çünkü Özge Özder, Korhan Herduran, Reha Özcan, Seda Bakan, Ezgi Asaroğlu derken sadece birkaç aylık süreçte çok fazla oyuncu kaybedildi. Yeni isimlerin yetenekleri konusunda şüphemiz yok ama ilk bölümden beri izlediğimiz çekirdek kadronun dağılıyor olması üzücü gerçekten.
Gören de seni Korhan Herduran, Seda Bakan, Ezgi Asaroğlu için izliyordun sanacak. :A Sen Camdaki Kız için bıraktım diyemediğin için kılıf uyduruyorsun yok oyuncular ayrılıyor heves kalmadı izleyicide diye. :A

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Aserat