'Mucize Doktor'da İki Şok Ayrılık Yaşandı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060
ozgeozder-mervedizdar-y23-750x375-c.jpg

FOX’un sevilen dizisi 'Mucize Doktor'da iki şok ayrılık yaşandı!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran gibi isimlerin yer aldığı diziden hikayeleri bittiği için Özge Özder ve Merve Dizdar ayrıldı.

Çekimleri Temmuz ortasında başlayacak olan "Mucize Doktor" 2. sezonuyla Eylül'de FOX’ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Sonunu izlemedim ondan Merve Dizdar'ın karakterini bilmiyordum da Kıvılcım'ın gitmesi iyi olmadı ondan başkasına bu kadar sinirlenemiyordum :A

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Dizinin orijinal versiyonunda her ikisinin karakteri hala dizide yer alıyor. Nasıl hikayeleri bitmiş oluyor ben anlamadım.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Mucize Doktor'un son bölümlerini izleyemedim de Kıvılcım'ın hikayesi nasıl bitti? En son hamile değil miydi? (b) Dizinin önemli isimlerden biriydi bence Özge Özder, kalmalıydı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İkisinin de hikayesi bitmemişti ki Kıvılcım daha doğuracak ve hastaneye ortak olacaktı. Galiba yalanı ortaya çıkacak ve bu sefer tamamen kovulacak. Damla da uyuz olmasına rağmen Merve Dizdar diziye yakışmıştı. Çok kötü olmuş. :(

Bir şekilde çıkarmışlar ama hikaye işi yalan gibi geldi. Baktım şimdi, ikisinin de karakteri devam ediyor. :A
Merve ecünnüsü neyse de, Kıvılcım'ın hikayesi daha bitmedi, hamileydi yani, işin aslı başka kesin. :A
Orijinal versiyonda da Beliz ve Demir ilk sezondan çıkıyormuş durum eşit. :A Çok iyi anlaşan bir ekip olduğu için hikaye nedeniyle olduğu çok belli.

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İkisinin de hikayesi bitmemişti ki Kıvılcım daha doğuracak ve hastaneye ortak olacaktı. Galiba yalanı ortaya çıkacak ve bu sefer tamamen kovulacak. Damla da uyuz olmasına rağmen Merve Dizdar diziye yakışmıştı. Çok kötü olmuş. :(

Orijinal versiyonda da Beliz ve Demir ilk sezondan çıkıyormuş durum eşit. :A Çok iyi anlaşan bir ekip olduğu için hikaye nedeniyle olduğu çok belli.
Ben sırf ikisinin sahnelerine bakıyordum, o kadar gereksiz karakter varken bu iki kadını nasıl harcadılar ama...

• Üzücü
Reactions: Aserat

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,483
Puanı
1,060

Merve ve Demir def olsaydı Kıvılcım gideceğine. :A @alperuz

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and alperuz