'Mucize Doktor'a Sürpriz Konuk! | FOX

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
İdolüm çok zevkli bir seçim yaptı yine. :A Tam Hayriye'nin gelini aslında Ali Rıza soğuttu. :A
Tek yanlış seçimi Mithat diyorum ama onun bile ucu paraya dokunduğu için kızamıyorum. :A

Kendileri düşman ettiler zaten her yaptığına laf ediyorlar. :A Hayriye dün “çalışacağına inanmıyorum” deyip işe alındığını öğrenince “yavrum, kızım kutlayalım bunu” diye döndü ya orada çok güldüm. :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Tek yanlış seçimi Mithat diyorum ama onun bile ucu paraya dokunduğu için kızamıyorum. :A

Kendileri düşman ettiler zaten her yaptığına laf ediyorlar. :A Hayriye dün “çalışacağına inanmıyorum” deyip işe alındığını öğrenince “yavrum, kızım kutlayalım bunu” diye döndü ya orada çok güldüm. :F
O da iyiydi ya evi ellerinden almıştı sayesinde. :A Maaşından kaç para vereceğini hesap ederken de vermez diye ima ettiler yaranılmaz bunlara. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Onur Dikmen'in karakteri ile bağlantılı olur her halde. İzlemeyi bıraktım diziyi, ama internetten sahnesine bakarım merak ettim. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mutfağa gidip bir bardak su almaya dahi üşenmiş bir karakter hangi kafa yazmış acaba bu intihar ederken vazodaki suyu tüketme olayını acaba :A

Daha çabuk etki ediyor yalım :bilmem::A
Bu kızdan beklenilen hareketler. :A Alık alık bakıyor zaten. :A
İzledim şimdi.
Eh bende sadece vazo suyunu içiyor sandım. Hab içmiş işte :A @phoebebuffay
Tabi neden normal su değil diye sorguluyor insan :A
Vazodan su içiyor işte daha ne olsun. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Leyla'yı Netflix'e, Fikret'i de Exxen'e -maalesef- transfer ettirdik. Necla bu aralar biraz boşladı ama o da güzel bir işle dönecek diye temenni ediyoruz... :A
Onun da Çalıkuşu'nda oynamasını sağlamışsındır, oradan doğru aşık oldu, çocuğu bile oldu... :A Daha ne yapacaksın yeterli bence. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay