NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
ABD uyarlaması 3. sezonuyla devam ediyor Kore bitince oradan devam ederler. :D
Yok artık ciddi mi :D İki uyarlaması olduğunu biliyordum ama ikisi de 20 bölüm sanıyordum. Abd uyarlaması kaç bölüm tam olarak spoiler yememek için bakmıyorum :D

• Beğendim
Reactions: Aserat

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugün Mucize Doktor'u izledim. Güzel dizi ama öyle abartıldığı kadar waow dedirtmedi artı, bende devamını izleme hissi uyandırmadı mesela.
Hekimoğlu'nu izlerken aldığım keyif daha fazlaydı ve Hekimoğlu'na nazaran bu dizide yer yer sıkıldım. Bildiğimiz sıradan hastane dizisi artı 'Doktorlar' dizisi havası var bu dizide. Her hastane dizisini izleme fırsatı verdiğimizde muhakkak izlettirir kendini. Bu dizide öyle. İnsana tebessüm ettiren sahneleri pek yok ama. Uzun zamandır hastane dizileri yoktu ve birazda bu yüzden bence bukadar ilgi gördü. @Forumdash
Bence de abartılıyor bizde. Herşeyi abartan ÖHO var zaten:A Farkındalık yaratıyor diyorlar. Farkındalık yaratmıyor malasef. En özel olanı ekranı koyuyorlar. Bu hastalığa sahip kişiler dizideki kadar çok özel olanlar mı? Hayır değiller. Daha sade daha yalın bir anlatımlı olsaydı kesinlikle drama dalında bu sezonun favorisi olurdu bende.

Hekimoğlundan farkı karakterin özel hastalığa sahip olması. Yoksa aynı efektler aynı ilginç vakalar ve çözümler :X

• Beğendim
Reactions: Dosi

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bence de abartılıyor bizde. Herşeyi abartan ÖHO var zaten:A Farkındalık yaratıyor diyorlar. Farkındalık yaratmıyor malasef. En özel olanı ekranı koyuyorlar. Bu hastalığa sahip kişiler dizideki kadar çok özel olanlar mı? Hayır değiller. Daha sade daha yalın bir anlatımlı olsaydı kesinlikle drama dalında bu sezonun favorisi olurdu bende.

Hekimoğlundan farkı karakterin özel hastalığa sahip olması. Yoksa aynı efektler aynı ilginç vakalar ve çözümler :X
Sendeki bu BZÇ sevgisi bu yorumları yaptırıyor bence :)

• Güldürdün
Reactions: Forumdash