NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Mucize Doktor.jpg

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan ve Aytaç Çiçek’in üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı; kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut ve Reha Özcan gibi isimlerin yer aldığı Mucize Doktor ikinci sezonuyla ekran macerasına devam ediyor.

Mucize Doktor, yeni bölümleriyle perşembe akşamları saat 20.00'da FOX TV'de!

Dizi ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı bu konudan yapabilirsiniz.

Monçi

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Süper bir dizi tam aileyle seyredilebilecek bir yapım emeği geçenlere sonsuz teşekkürler...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel dizi olmuş. Bir ara fazla teknik sözcük geçtiği için hiçbir şey anlamadım o yüzden biraz azalabilir. Terimleri bilmeyen izleyicileri bir yerden sonra soğutabilir çünkü. Gerçi farkındalık yaratmaya çalıştığı o kadar özel ki insan bir yerden sona dikkat etmiyor bile.

Ali'nin abisinin öldüğü ve yönetim kurulunda geçen sahneler çok etkileyiciydi. Taner Ölmez gerçekten harika oyna. Reha Özcan da her zamanki gibi çok iyiydi. Ali ve Adil arasındaki ilişkiyi izlemek güzel olacak gibi görünüyor. Diğer karakterlerden Nazlı'yı da sevdim. Biraz hiperaktif olsa da tatlı bir kız ve Sinem Ünsal da çok güzel. :bhr:

Dizi başlamadan önce şakasına Murat Aygen yine bir yerleri mi batıracak diye düşünmüştüm ama Kıvılcım'la bir olup gerçekten batıracak galiba. :eek: :A

Beklediğim gibi Ferman en sinir karakter olmuş. Onur Tuna fena değildi ama öyle üstün oyunculuk gerektiren bir karakter de olmadığı için sonraki bölümleri bekleyeceğim onun için. Neyse sonuç olarak güzel bir ilk bölümdü ve gelecek hafta için vizeyi de aldı. Umarım diğer Kore uyarlamaları gibi çabuk bozmaz ve keyifle izleriz. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: dreamy and Angelica

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Fena olmamış uzun zamandır televizyondan dizi izlemiyordum değişik oldum. :D Bir dahaki haftalarda internetten takip ederiz artık.

Keşke yan karakterlerin yani diğer asistanların ve Kıvılcım & Tanju çiftinin sahneleri biraz daha fazla olsaydı dedim izlerken. Gerçi ileride hikayeyi o konulara girerek dallandıracaklardır. İlk bölüm giriş olduğu için anlayabilirim.

Güzel dizi olmuş. Bir ara fazla teknik sözcük geçtiği için hiçbir şey anlamadım o yüzden biraz azalabilir. Terimleri bilmeyen izleyicileri bir yerden sonra soğutabilir çünkü. Gerçi farkındalık yaratmaya çalıştığı o kadar özel ki insan bir yerden sona dikkat etmiyor bile.
Teknik sözcüklerin bazılarını öğrenmiştik unutmuşum, böylece okul başlamadan hatırlamış oldum. :Z :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fena olmamış uzun zamandır televizyondan dizi izlemiyordum değişik oldum. :D Bir dahaki haftalarda internetten takip ederiz artık.

Keşke yan karakterlerin yani diğer asistanların ve Kıvılcım & Tanju çiftinin sahneleri biraz daha fazla olsaydı dedim izlerken. Gerçi ileride hikayeyi o konulara girerek dallandıracaklardır. İlk bölüm giriş olduğu için anlayabilirim.

Teknik sözcüklerin bazılarını öğrenmiştik unutmuşum, böylece okul başlamadan hatırlamış oldum. :Z :A
İyi de ne yapayım. :A