NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
  • İlginç
Reactions: Çiğdem

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Son zamanlarda izlediğim en iyi yerli yapım. :) Orijinal bir yapım olmasa da orijinalini de izledim ve kesinlikle bizimki daha içten ve samimi. Fakat bu kadar iyi reyting alırken neler yapacaklarını merak ediyorum. Orijinali 20 bölüm ve denilenlere göre orijinalindeki çoğu konu işlendi. Olaylar uzarsa tadı da kaçabilir. İyi bir şekilde uzatırlarsa 2 sezon olması gayet ideal olur fakat 2 sezon üstü her durumda tadı kaçabilir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,923
Puanı
1,060
Bugün Mucize Doktor'u izledim. Güzel dizi ama öyle abartıldığı kadar waow dedirtmedi artı, bende devamını izleme hissi uyandırmadı mesela.
Hekimoğlu'nu izlerken aldığım keyif daha fazlaydı ve Hekimoğlu'na nazaran bu dizide yer yer sıkıldım. Bildiğimiz sıradan hastane dizisi artı 'Doktorlar' dizisi havası var bu dizide. Her hastane dizisini izleme fırsatı verdiğimizde muhakkak izlettirir kendini. Bu dizide öyle. İnsana tebessüm ettiren sahneleri pek yok ama. Uzun zamandır hastane dizileri yoktu ve birazda bu yüzden bence bukadar ilgi gördü. @Forumdash

• Harika
Reactions: Forumdash

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Son zamanlarda izlediğim en iyi yerli yapım. :) Orijinal bir yapım olmasa da orijinalini de izledim ve kesinlikle bizimki daha içten ve samimi. Fakat bu kadar iyi reyting alırken neler yapacaklarını merak ediyorum. Orijinali 20 bölüm ve denilenlere göre orijinalindeki çoğu konu işlendi. Olaylar uzarsa tadı da kaçabilir. İyi bir şekilde uzatırlarsa 2 sezon olması gayet ideal olur fakat 2 sezon üstü her durumda tadı kaçabilir.
ABD uyarlaması 3. sezonuyla devam ediyor Kore bitince oradan devam ederler. :D