NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX, Çarşamba akşamı yine Mucize Doktor'u koymuş... Bakalım, bu Çarşamba ne olacak...

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Reytinglerini yine bu hafta da arttırmayı başaracaktır. ??????.

hazal

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Dün akşam yine süperdi bu diziye bayılıyorum
Açelya'nın Ali'ye söylediklerini Nazlı ve diğerleri mutlaka öğrenmeli ve Açelya'ya karşı tepki alıp onu yalnız bırakmalılar bence
NazAl NazAl NazAl NazAl NazAl

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,019
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Önceki bölümlere nazaran, ortaydı bölüm...

Şu ciğer sahnesi, yolun ortasında, o kadar arabanın arasında, egzoz, toz, duman her şey varken yapılması saçma oldu.

Açelya'ya gıcık olmuştum zaten ilk başta. Kesinlikle dediklerini, ekiptekiler öğrenmeli...

İlk sahne de baya iyiydi, kapıcı ile olan... :D

20+ reyting alır mı pek emin değilim... :(

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Düşmesini beklemiyordum AB'de. Hava güzel olunca AB dışarıya çıkmış.s.s

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Dizideki butun vakalara doktor fermanin bakmasi gercekcilikten acayip uzak,her bransin ayri bir cerrahi olmasi lazim

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Tesadüfen bir sahnesine YouTube'da denk geldim. Takıldım, izledim bazı sahnelerini. Bu tarz farklı dizilerin yapılması güzel. Esas karakterin kahraman gibi gösterilmemesi çok hoşuma gitti. Süresi kısa olursa izlemeyi düşünürdüm.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
4. bölümü de bugün bitirdim ve en iyi bölümdü şu ana kadar. Ali Vefa karakterine ve onu oynayan Taner Ölmez’e hayran olmamak elde değil. :)

Güneş’in, sevdiği kıza yürüme şekli güldürdü ilk dakikalarda. :A

Bölüm iki olay üzerinden ilerledi: hastane yatırımcısı ve karaciğer bekleyen bir hasta. İki tarafın hikayesi de gayet yedirilmiş bence bölüme, mesela kurallara uymayıp karaciğeri Muhsin’e verselerdi klişe olurdu ama bunu yapmamışlar.

Kıvılcım’ın sahneleri artmalı. :Z Karakteri bana şaşırtıcı şekilde çok sempatik geliyor, olayların daha da içerisinde yer almasını isterim :A

Şu an tek sıkıntısı tekrara düşecek potansiyelde olması, umarım klişeleşmez ileride. Yan hikayelere ağırlık vererek bu durumu kurtarabilirler.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Tekrar yerli dizi izlememi sağlayan yapımdır; çok iyi bir Good Doctor uyarlaması olmuş ama ülkemize adapte şekli;verdiği mesajlar;insana dokunabilmesi;hissettirdikleri ve az tanınmış bir castla nasıl harikalar yaratılır onu göstermesi......Çok başarılı... Yüzde 50 ye yaklaşan Share ve Yüzde 20 zorlayan ratingde işin meyvesi....Ellerine sağlık.