NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Bu hafta da süper olacak. İzlemeyenler çok şey kaçıracaklar. Baya efsane dokunaklı bir dizi geliyor. Reytinglerinde 15 reyting alacaktır. ??????.

• Harika
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Engin ve Özge karşılaştı mı çok merak ediyorum. :A

Özge lansmana gelmemiş :D

enginneslisah.JPG

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Yine harika bir bölümdü. Ferman’ın yumuşaması beklediğimizden daha hızlı olacak anlaşılan. Tam Ali ve Nazlı arasında güzel şeyler oluyor derken Ali finalde onun söylediklerini duydu. Kızın gerçekten bir çıkarı olmadan onunla arkadaş olmaya çalıştığı belli ama böyle bir durumda yanlış anlaşılması normal.

Kıvılcım Ali'ye kimse seni istemiyor demesiyle, Açelya yellozu da seni de keser ve sahibi geldi gibi laflarıyla bölümün sinir bozanları oldu.ss

Ah bir de Albayım'ı öldürmeselerdi iyiydi. :( @ozgur2113

Çarşamba reytinglerini görünce bu hafta 20'yi geçer diyordum ama deprem nedeniyle fazla yükselemezse hatta düşerse şaşırmam. İnsanlarda dizi izleme psikolojisi kalmadı resmen. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3. BÖLÜM

Diziye git gide aşık oluyorum galiba, gerçekten muhteşem ilerliyor.

Ali Vefa... Ah Taner Ölmez ne güzel bir oyuncusun, efsaneler yaratıyorsun. Oynarken yaşıyor gerçekten, o duyguları, mimikleri bana geçiyor. Nazlı ile olan sahneleri de çok güzeldi. Özellikle Ali'nin Nazlı'lara yemek yemeye gittiği sahneler (mutfak/masa) epey güldürdü. Açelya'ya sinir oluyorum. :A

Ferman da Ali'ye karşı yumuşamaya başladı, o sahneler de hoşuma gidiyor.

Dizinin müzikleri de güzel, çekimleri de güzel. Yeni bölümü de merakla bekliyorum. :bhr:

hazal

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Dizi süper perşembe akşamlarını iple çeker hale geldim
inşallah bozulmaz sonuna kadar böyle devam eder.