NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360

FOX TV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Mucize Doktor'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı, dizinin kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Özge Özder, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

Merakla beklenen ''Mucize Doktor'' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de FOX TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler.
Dizi rekor kırdi tutmaz diyenler ve zirveyi alamaz diyenler nerdeler. ??????.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

muc.doc

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
VPfITL.jpg

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özge de Burak'ı götürmüştür. :A Yeni tanıtımda Özge'yi başa almışlar toplu izlemişlerdir iyi olmuş Engin'e. :A
Yakışır Özge’ye. :A 2 sezon taşıdı bizi. :A

Aa tanıtımı yeniden yüklediler mi. :A Lansmanı bekliyorlar demiştim sana niye erken yayınladılarsa bizden habersiz. :A :A

Gözlerim Bizim Hikaye’yi aradı iki sene partide en çok eğlenen ve foto gelen ekipti. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yakışır Özge’ye. :A 2 sezon taşıdı bizi. :A

Aa tanıtımı yeniden yüklediler mi. :A Lansmanı bekliyorlar demiştim sana niye erken yayınladılarsa bizden habersiz. :A :A

Gözlerim Bizim Hikaye’yi aradı iki sene partide en çok eğlenen ve foto gelen ekipti. :A

Yüklediler bir de rap bölümü eklemişler. :A Aynen sabırsızlandılar zaar. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür