NOW Mucize Doktor - Dizi Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Emekli olmuştur belki. :A Geç bile kalmış aile şirketi varken ne işin var yaban ellerde. :A
Yaşlıymış zaten baya ama o yaşa o vizyon helal olsun güzel projeler hazırladılar en başından beri :A MF’nin ilk dizisi bizdeydi BAH’ı o yönden asla unutamıyorum :A Her şeyin başlangıcı... :A

Aynen Süreç’le son zamanlarda başarılı işler yapamıyordu :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Yaşlıymış zaten baya ama o yaşa o vizyon helal olsun güzel projeler hazırladılar en başından beri :A MF’nin ilk dizisi bizdeydi BAH’ı o yönden asla unutamıyorum :A Her şeyin başlangıcı... :A

Aynen Süreç’le son zamanlarda başarılı işler yapamıyordu :A

Seçkin yüzünden kaç sene ara verdik çalışmaya kayıp yıllar. :A:A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Diziyi şimdi izleme fırsatım oldu ve çok beğendim. Gayet güzel bir ilk bölüm başlangıcı olmuş. Kimsenin canı sıkılmadan izleyebileceği bir aile dizisi olmuş.

Taner Ölmez ve Ali'nin küçüklüğünü canlandıran çocuk çok güzel oynamışlar. Taner Ölmez'in Seul Drama Ödüllerinde ödül aldığını şimdiden görür gibiyim.

Murat Aygen'in canlandırdığı şerefsiz karakterleri çok seviyorum. Adam resmen bu tür karakterleri canlandırmak için oyuncu olmuş.

Onur Tuna'nın bir yapımını ilk kez seyrediyorum ve onunda oyunculuğunu beğendim.

Şu anlık benim için tek sıkıntı senaryoyu tahmin edebilmem. Umarım o klişe senaryoya girmezler ve daha güzel bir dizi izleriz. Çünkü yurtdışına bu diziyi çok güzel satmamız lazım.

Hayal

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Harika bir senaryo harika kadro????ben dizi izlemeyi sevmem bu diziye bayildim Onur Tuna hayraniyim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölümü cuma gecesi izlemiştim de yorum yapmayı unutmuşum. Gerçekten beğendiğim bir iş oldu, kaliteli ve etkileyici bir iş olmuş. Yeri geldi tüylerim diken diken oldu, yürüyüp gidecek bir senaryosu var.

Nazlı'yı çok sevdim, yakışmış role. Çok tatlı kız... Fırat Altunmeşe'yi daha farklı hayal etmiştim ama Demir rolü de olmuş gibi duruyor. Onur Tuna sürpriz oldu benim için, Ferman Bey epey ses getirecek anlaşılan. :Z

Ali Vefa çok tatlı, Taner Ölmez döktürmüş vallahi. Kocaman alkış, çok güzel iş çıkarmış..