Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ya zaten adamı bulduklarında sarhoştu nasıl inandılar 6 aydır bıraktığına?
Hocam sarhoş olduğundan değil; sokakta yaşadığından, aç, susuz ve parasız kaldığından öyleymiş. Ali Vefa bölüm başında diyordu, hatta test falan da yaptık demişti. Nazlı ve çevresindekileri alkol kullanmadığına inandırdı, sonra da Ali'den para alıp yine alkol batağına düştü. Kötü bir baba figürü daha karşımıza çıkmış oldu sonuç itibariyle. :A

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hocam sarhoş olduğundan değil; sokakta yaşadığından, aç, susuz ve parasız kaldığından öyleymiş. Ali Vefa bölüm başında diyordu, hatta test falan da yaptık demişti. Nazlı ve çevresindekileri alkol kullanmadığına inandırdı, sonra da Ali'den para alıp yine alkol batağına düştü. Kötü bir baba figürü daha karşımıza çıkmış oldu sonuç itibariyle. :A
Olabilir hocam demek kaçırmışım orayı :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061

Heyecanla bekliyorum bölümü :D

Bölüm yine çok iyiydi. :Z Ama Nazlı'nın babası ortalığı karıştıracak yine. Ne olacak yerli dizilerde şu alkolik babaların esas erkeklerden para koparıp kendi bildiklerini okuması. Olan yine Ali'ye olmasa bari.ss

Bu arada başta sesini duyduğumuz kısım dışında Tanju yoktu. :eek: Fragmanda sahnesi vardı ama kurguda kesmişler herhalde Murat Aygen'in özel bir durumu olduğu için sahne yazmadılar. Gelecek bölüm yine ortalığı ayağa kaldırır gerçi. :A

Ve bölümün en muhteşem noktasına geçelim. :Z DorDem sahnelerini izlerken aradaki çekimden eriyip bitmemek mümkün değil ya RTÜK olmasa ne sahneler çıkardı. :bhr: Bu bölüm de bayağı sahne yazılmıştı böyle güzel ve uyumlu bir ikiliyi akıl eden senaristlerin ellerinden öperim. :Z Ferda umarım sözünde durur da bundan sonra her vakada ortak eder. :A

#LoveIsLove 🌈

Ekli dosyayı görüntüle 94407
Ekli dosyayı görüntüle 94408

Demir sinirini istemem Doruk kabulüm. :bhr:
Aaa bu konu çoktan dönmüş burada :eek: Elhc7fUXYAARiji.jpegElhc7N9W0AA3YH6.jpeg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Şimdi tekrarına denk geldim kaç aydır izlemiyordum diğer bölümler nasıl bilmiyorum ama bu bölüm gayet güzeldi buna rağmen düştüyse bu hafta ne yapar acaba