Mucize Doktor - 29. Bölüm Fragmanı | 2. Sezon 1. Bölüm

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
mucize-doktor.jpg

FOX'un reytinglere damga vuran dizisi Mucize Doktor'un yeni sezon ilk bölüm fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Seda Bakan, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

'Mucize Doktor' 29. bölümüyle 17 Eylül Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Oha bu nasıl fragman. :eek: Kamera arkası fotolarından bomba gibi bir bölümün geleceği belliydi ama sandığımızdan da fazlası geliyor belli ki. Zirveye geri dönüyoruz. :Z

Galiba ameliyat masasında Kıvılcım kalacak ama onun bebeği bırakıp yurt dışına gitmesini falan tercih ederdim fazla dramatik bir son bence. Gerçi yangın, mahkeme falan derken olan yine Ali'ye olacak. :(

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Oha bu nasıl fragman. :eek: Kamera arkası fotolarından bomba gibi bir bölümün geleceği belliydi ama sandığımızdan da fazlası geliyor belli ki. Zirveye geri dönüyoruz. :Z

Galiba ameliyat masasında Kıvılcım kalacak ama onun bebeği bırakıp yurt dışına gitmesini falan tercih ederdim fazla dramatik bir son bence. Gerçi yangın, mahkeme falan derken olan yine Ali'ye olacak. :(
Kıvılcım bebeği aldırmamış mıydı?

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bu fragmandan sonra Kırmızı Oda'nın perşembe olmadığına daha da çok sevindim tekrar teşekkürler TV8. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu fragmandan sonra Kırmızı Oda'nın perşembe olmadığına daha da çok sevindim tekrar teşekkürler TV8. :Z

Bu arada izleyici etiket listesini kafamıza göre değiştirmeyelim. :A
28. bölüm fragmanının konusunda yer alan etiketi kullandım. Düzeltiyorum, bir daha olmaz eksiklik.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için etiket listesini "en favori dizi" etkinliğinde oy kullananlara göre düzelttim. Konu açanlar diğer konularda kullanabilir, istemeyen konuda ki mesaja diss atabilir. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Diziye ne olmuş böyle fragmanını bile heyecanla izledim. Başladığı ilk hafta 10 u geçecektir.