Mucize Doktor 26. Bölüm Yorumları

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Abv Tanju

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Şimdi nereden tutsam bilemedim...Her taraftan yeni konular saçıldı... Şeytan Kıvılcım... Ali ve Nazlı ilişki durumu.. Nazlının cerrahiden alınması.... Diğer çiftlerin ilişki durumları...

Aslında bir bakıma iyi oldu...herbir yana yayılan konular .

Bu arada farklı birşey geldi aklıma diziden bağımsız...kaç bölüm çekilmiştir acaba...ilerleyen bölümler için hastane ortamında saatlerce çekim yapabilecekler mi acaba?

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Kıvılcım'a ben bile inandım tıpkı Beliz gibi safım. :( O çıyanın o kadar kolay vazgeçeceğini düşünmek hataydı. :(

Ferman'ın Damla'ya seni harcarım diye tehdit etmesi. Zaten önceki mesajda da dediğim gibi Ferman'ın sürekli laf sokması harikaydı ve bu da pastanın üstündeki meyve gibi oldu. :Z

Hırsızlık olayından sonra faturanın Ali yerine Nazlı'ya patlayacağı belliydi ama Tanju yine saçmaladı. Evet Nazlı çok büyük bir hata yaptı ve cezasını çekmesi lazım ama ilişkisi yüzünden değil gereksiz merhameti ve iyi niyeti yüzünden başına geldi. Neyse birkaç bölüme döner.

Gelecek hafta Ali'nin şerefsiz babası gelecekmiş umarım orijinalindeki gibi geberir de keyifle izleriz. :Z

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Kıvılcım'a ben bile inandım tıpkı Beliz gibi safım. :( O çıyanın o kadar kolay vazgeçeceğini düşünmek hataydı. :(

Ferman'ın Damla'ya seni harcarım diye tehdit etmesi. Zaten önceki mesajda da dediğim gibi Ferman'ın sürekli laf sokması harikaydı ve bu da pastanın üstündeki meyve gibi oldu. :Z

Hırsızlık olayından sonra faturanın Ali yerine Nazlı'ya patlayacağı belliydi ama Tanju yine saçmaladı. Evet Nazlı çok büyük bir hata yaptı ve cezasını çekmesi lazım ama ilişkisi yüzünden değil gereksiz merhameti ve iyi niyeti yüzünden başına geldi. Neyse birkaç bölüme döner.

Gelecek hafta Ali'nin şerefsiz babası gelecekmiş umarım orijinalindeki gibi geberir de keyifle izleriz. :Z
Ay o hala gebermemiş mi :eek: