Mucize Doktor 25. Bölüm Yorumları

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un sevilen dizisi Mucize Doktor'un 25. bölümüyle ekranlara geliyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Özge Özder, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

'Mucize Doktor' 25. bölümüyle bu akşam 20.00'de FOX'ta!

'Mucize Doktor'un 25. bölümüyle ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

• Harika
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Şu yeni gelen ecünnü yüzünden diziden soğumam umaım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Keşke Hizmetçiler, perşembe olsaydı. :( Merve Dizdar yüzüne diziyi bırakacağım gibi duruyor, en azından yerine izleyeceğim alternatif bir proje olurdu.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Merakla bekliyoruz yine çok güzel bölüm olacak. :Z

Merve Dizdar için diziyi bırakan (hele keşke Serenay Aktaş dahil olsaydı tarzı tuhaf yorumların üstüne) olursa aklına şaşarım. :A Tıpkı kadronun geri kalanı gibi çok iyi bir oyuncu ve karakteri uyuz olsa bile ekibe uyum sağlama konusunda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum. O yüzden keyfini çıkarın. :D

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Merve Dizdar'ın oynayacağı karakteri Beliz işe almış bölüm özetine göre, bu yüzden kötü bir şey çıkmaz bu karakterden rahat olun. Aksine zamanla kendisine alışacağız ve seveceğiz bence. :D

25. Bölüm Özeti:
Kıvılcım’la savaşmaya karar veren Beliz, yeni kliniği tekrar açıp bir de üstüne cerrahi bölüme yeni bir asistan alınca kılıçlar yeni baştan çekilir ve bu sefer kavga iki kişinin kovulmasına kadar varır. Öte yandan yeni asistan Damla herkesin dilindedir ama kimse bu hırs küpü kıza nasıl yaklaşacağını pek bilememektedir. Ve Ali, bir hastaya söylememesi gereken bir şey söyleyince kendini tekrar Tanju’nun hedefinde bulur.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Merve Dizdar'ın oynayacağı karakteri Beliz işe almış bölüm özetine göre, bu yüzden kötü bir şey çıkmaz bu karakterden rahat olun. Aksine zamanla kendisine alışacağız ve seveceğiz bence. :D

25. Bölüm Özeti:
Kıvılcım'la sahnesi var onun işi de olabilir alttan alta. Ya da yanına çekmeye çalışacak yani mutlaka bir şey çıkar. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060

25. Bölüm Özeti:

İnşAllah ya Aliyi üzecek bişi çıkmasın artık

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kıvılcım'la sahnesi var onun işi de olabilir alttan alta. Ya da yanına çekmeye çalışacak yani mutlaka bir şey çıkar. :A

İlla ki altından bir şeyler çıkacaktır ama bu dizide salt kötü karakter yok, Kıvılcım için bile direkt kötü karakter diyemiyorum ben açıkçası. Gri yönleri mevcut.

Merve Dizdar çok iyi bir oyuncu ve diziye yeni bir karakter de lazımdı, en başta Kıvılcım'ın oyununa gelebilir belki ama zamanla karakterini seveceğimize eminim. :A

• Beğendim
Reactions: Aserat

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060