Mucize Doktor 14. Bölüm Yorumları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi 'Mucize Doktor'' bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geliyor!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini ise Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Koralp'in kaleme aldığı dizinin kadrosunda Taner Ölmez, Onur Tuna, Reha Özcan, Sinem Ünsal, Murat Aygen, Hazal Türesan, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel ve Korhan Herduran yer alıyor.

Dizinin 14. bölümü ile ilgili yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz. İyi seyirler.

• Beğendim
Reactions: alperuz

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,887
Puanı
360
Teni gelen konuk oyuncuların hikayesini merakla bekliyorum. İzleyeceğim.

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
Müthiş bölüm geliyor yine. Ela bakalım nasıl gelecek ve olaylar nasıl gelişecek? :D Ali-Ferman nasıl olacak? :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Uzun zaman sonra TV'den iş izleyeceğim, Doktor Ela farkıyla tabi. Merakla beklemedeyim. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bölüm bitmek üzere ama Ela hala yok... Büyük ihtimalle son sahnede görünüp diğer bölümde rol alacak. Son sahnede göreceğiz gibi yani. Boşa mı kaldım o kadar? :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ela’nın sesine ne olmuş aman aman, kim seslendirmiş böyle :F

Haftaya görülecek anladığım kadarıyla. Neyse diğer hafta kalp cerrahimizi bekliyoruz :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
Sosyal medyada Ela var diye yükselenlerin en azından şimdilik patlamasına sevindim. :A Ama gelecek hafta bol bol sahnesi olacak o yüzden 10 yıl beklemişken 1 hafta daha sorun olmaz sanırım. :A
Ela’nın sesine ne olmuş aman aman, kim seslendirmiş böyle :F

Haftaya görülecek anladığım kadarıyla. Neyse diğer hafta kalp cerrahimizi bekliyoruz :Z
Doktorlar'da dublajdı burada kendi sesi sanırım. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sosyal medyada Ela var diye yükselenlerin en azından şimdilik patlamasına sevindim. :A Ama gelecek hafta bol bol sahnesi olacak o yüzden 10 yıl beklemişken 1 hafta daha sorun olmaz sanırım. :A

Doktorlar'da dublajdı burada kendi sesi sanırım. :A
Güzelliği yeter, hastane sallandı bile epey :A

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060
Hadi ya hayal kırıklığına uğradım şu an, Doktorlar’daki sesi tonunu unutamam. Hele bir kere apandisit için ameliyat olurken narkoz almıştı ve Levent’e sünepe falan epey laf etmişti, orada ses tonunu hiç unutamam...
Kendi sesini niye beğenmedilerse :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Ela kullanılarak gerçekten özellikle Sosyal Medyada ciddi bir etkileşim elde edildi..Sanırım önümüzde ki bölümlerde Ela nın etkisi olacak Ratinglerde.. Bu akşam özellikle Tanjunun Kıvılcıma tokatını ve Demirinde hastanın eşine tokatını çok beğendim.. Aradaki su ile ilgili sosyal mesajıda unutmamak lazım ve favori yeni çiftim Adil Hoca ve Selvi Hemşire.. Bu arada Beliz ve Ferman.. Öyle ayrılık mı olur ya....:(

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,367
Puanı
1,060
Ela'nın son kısımda görüneceği belliydi zaten, haftaya daha da bomba geliyoruz, hem Ali'm hem Ela'm :love1:

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Keşke kalıcı olsa. Yan karakterlerin çoğunu sevmiyorum, hazır gelmişken kalsın. Ferman'la da çok yakıştılar, şimdi Levent düşünsün :F