mrt-06 Forumda 7.Yılını Kutluyor !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
afet hoca.png

Evet forumun yapı taşlarından en önemli aile bireylerimizden birisi olan kardeşim kadar sevdiğim forumun admini @mrt-06 tam 7.yılına adım atıyor :Z Adet olarak yine önce ben kutluyor ve cicili bicili nice forumlu yıllar diliyorum. Umarım derslerini halleder ve tekrar aktif olur , forumda hep varlığının hissedilmesi gereken üyelerden:bhr:

Bunu çok seviyorsun ve üye tarihinde tam dinlemeye uygun bir tarih :Z:Z:Z

Atacan admin olarak son yıllar görev alsada orjinal kurucumuz bazinga biliyorsunuz yani Atacan önce üye olarak kendisini çok sevdirdi ve aşama aşama ilerleyip en üst seviyeye ulaştı . Forum o olmadığı dönemlerde sıkıntı çekiyor ve karışıklıklar oluyor . Kısa bir aradan sonra tekrar admin olmasıyla düzenimiz tekrar oturdu ve şimdi sıra derslerini halledip tekrar forumda aktif olmasında umarım 7.yılını dolu dolu forumda geçirir ve önce sağlıkla tabi :bhr::bhr::bhr:

Müsait bir anında mutlaka izle :bhr:

Videoyu açman yeter :Z

Olmazsa olmazın :bhr:

İlk 30 saniye izlemen yeter :Z

Ve adet umarım gönlünce birisini bulursun :bhr::bhr::bhr:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
@mrt-06 paşam benim forumdaki 7.yılın kutlu olsun nice yıllara diyorum iyi ki seni tanımışım iyiki varsın
kuzum ben kolay kolay kimseye kuzum demem dediğimde de bir kat daha fazla değer veriyorum demektir sanada demeye başladım zaten değer veriyordum da daha bir kıymetlimsin artık seni çok seviyorum ? ?

Ali kınık dinledinmi bilmiyorum ben çok severim onu bu şarkıyı düetle söylemiş umarım seversin bunu armağan etmek istedim ?

• Harika
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tebrikler aşkım, hep beraber nice nice güzel yıllarına inşallah. İyi ki aramızdasın, iyi ki bizimlesin. Forumun kötü günlerinde çok büyük görev üstlenerek emek harcadın, bazılarının yapamadığını gerçekleştirdin. Nice yıllara. :bhr:

• Harika
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 74532

Evet forumun yapı taşlarından en önemli aile bireylerimizden birisi olan kardeşim kadar sevdiğim forumun admini @mrt-06 tam 7.yılına adım atıyor :Z Adet olarak yine önce ben kutluyor ve cicili bicili nice forumlu yıllar diliyorum. Umarım derslerini halleder ve tekrar aktif olur , forumda hep varlığının hissedilmesi gereken üyelerden:bhr:

Bunu çok seviyorsun ve üye tarihinde tam dinlemeye uygun bir tarih :Z:Z:Z

Atacan admin olarak son yıllar görev alsada orjinal kurucumuz bazinga biliyorsunuz yani Atacan önce üye olarak kendisini çok sevdirdi ve aşama aşama ilerleyip en üst seviyeye ulaştı . Forum o olmadığı dönemlerde sıkıntı çekiyor ve karışıklıklar oluyor . Kısa bir aradan sonra tekrar admin olmasıyla düzenimiz tekrar oturdu ve şimdi sıra derslerini halledip tekrar forumda aktif olmasında umarım 7.yılını dolu dolu forumda geçirir ve önce sağlıkla tabi :bhr::bhr::bhr:

Müsait bir anında mutlaka izle :bhr:

Videoyu açman yeter :Z

Olmazsa olmazın :bhr:

İlk 30 saniye izlemen yeter :Z

Ve adet umarım gönlünce birisini bulursun :bhr::bhr::bhr:
Tebrikler @mrt-06 bir 10sene de sen yürütrsün forumu inş :X
tebrikler @mrt-06 nice senelere inşallah afet hocam pardon afet öğretmenim :D :D :) :)
Tebrikler Atacan, nice senelere. ? @mrt-06
Sağlıklı, sıhhatli nice yıllara :)
Tebrikler aşkım. @mrt-06 Sana bizim şarkımızı hediye ediyorum.

@mrt-06 paşam benim forumdaki 7.yılın kutlu olsun nice yıllara diyorum iyi ki seni tanımışım iyiki varsın
kuzum ben kolay kolay kimseye kuzum demem dediğimde de bir kat daha fazla değer veriyorum demektir sanada demeye başladım zaten değer veriyordum da daha bir kıymetlimsin artık seni çok seviyorum ? ?

Ali kınık dinledinmi bilmiyorum ben çok severim onu bu şarkıyı düetle söylemiş umarım seversin bunu armağan etmek istedim ?
tebrikler Atacan'im. İyi ki bizimlesin... @mrt-06
Forumda nice yıllara @mrt-06
Derslerinde tekrardan başarılar ?
Tebrikler aşkım, hep beraber nice nice güzel yıllarına inşallah. İyi ki aramızdasın, iyi ki bizimlesin. Forumun kötü günlerinde çok büyük görev üstlenerek emek harcadın, bazılarının yapamadığını gerçekleştirdin. Nice yıllara. :bhr:
Tebrikler @mrt-06 , iyi ki bizimlesin, seviliyorsun :love1:
Tebrik ederim Atacan beyciğim, nice yıllara. :) @mrt-06

Ekli dosyayı görüntüle 74626
Herkese ayrı ayrı çok teşekkür ederim, mesajlarınızdaki güzel dilekler ve yorumlar için çok sağolun. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum varolun. :bhr: 7 yıldır zamanla burası benim bir evim oldu, buradakiler de can dostlarım. Dilerim birlikteliğimiz uzunca yıllar daha sürer...