mrt-06 Forumda 6.Yılını,destere 7.Yılını Kutluyor !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
43f322865a3.png

Evet gerçekten forum için çok değerli ve olmazsa olmaz dediğimiz çekirdek kadrodan iki üye :bhr: Atacanın günü biraz geçtiğini fark edince destere ile birlikte açarım diye düşünmüştüm. ama forumda olamadığım için onada vaktinde yetişemedim :oops: Forumunda bakış açısıyla birisi yavuklum diğer kardeşim yani iki eltiyi birlikte kutlamak sanırım en doğrusu oldu . Nice yıllara diyorum @mrt-06 aktifliğine dönüyor şimdi sıra destere de forum adına yıllarınızı kutluyorum :bhr::bhr::bhr:
s-eb81251916cddca69e4dcdf984eb4daa7c91b229.gif

Hazırlık yapamadım önceden ama şuan düşündümde ikisi içinde ayrı ayrı özel olduğunu bildiğim şarkıları hediye edeyim,Enerjinizin yükseldiğini biliyorum bu şarkılarla gerçi duyması şaşırtıcı biliyorum ama benimde nadirende olsa yükselmesine ihtiyacım var . Dinleyelim bakalım :Z:Z:Z

@mrt-06

@destere

Benden de ortak ve adet olarak Mustiden bir şarkı gelsin ikinize :A Yeni şarkısı Gel Bana :Z:Z:Z

@sokak sanati @Harunnn60 @Yiğitt @xemrexxx @serhatt @MasacRE- @MEnes @Doğu @Maskeli Fedai @Sherlock @Forumdash @xBUGRAx @S.G.A.T. @denizz19 @vadikızı ve tüm forum halkı

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konu için teşekkür ederim ablacım. :love1: @Çiğdem- Bunca işinin arasında düşünüp açmışsın sağol. :bhr:
9 Ocak gibi fark ettim malesef ama bu yıl nedense kimseye zamanında yetişemedim :oops: desterede 4-5 gün kalmıs ikinizi birlikte açarım diye düşünmüştüm onada olaylar oldu yine vaktinde şey edemedik :A

Ama geçte olsa telafi etmek lazım @xemrexxx gibi :A Konularınız olması lazım 6-7 yıl maşllah 10 a yaklaşıyorsunuz :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,079
Puanı
1,060
@mrt-06 Afacanım 6.yılın kutlu olsun nice forumlara inşallah bir gün girmesem bile foruma unutmucam isimlerden biri olarak kalacaksın kardeşim nice yıllara:kissingheart:

Hediyelerimm
8FXdtF.jpg

@destere yine kaybolmuşsun umarım bir sıkıntı yoktur 7.yılın kutlu olsun selimcim nice yıllara :D
hediyelerin
Shakira Adriana lima ve Selena sana öpücük göndererek 7.yılını kutluyor :D
frwIY1.jpg

HJqDq4.jpg

kI4FOt.jpg

Son düzenleme: