Spor Mostafa Mohamed

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Galatasaray'ın yeni golcüsü, ismi güzel kendi güzel golü güzel Mostafa Mohammed...

601bb70155428313c4a99b6e.jpg

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Maç sonrası çoşkuyu bir kenara bırakıp objektif bir yorum yapmamız gerekirse, gerçekten bu lig adına taş gibi golcü bulmuşuz. Kafa vuruş kontrolü çok iyi, ayakları çok iyi, çalım yeteneği desen var. Oyun görüşü, aklı desen var. Sadece hız bakımından biraz çalışması gerekir. Gerisin geriye bu bildiğin ulu Elmander'in ruhu, Drogba'nın veliahttı, ismi güzel kendisi güzel Mustafa Muhammed...

Daha henüz 1.5'uncu maçında derbinin kahramanı olmuş olması Galatasaray kariyeri açısından müthiş bir moralli, özgüvenli başlangıç oldu. Kumaşı sağlam ve nazar değmesin, bizi seneler boyunca rahatlıkla idare edebilecek "potansiyele" sahip.

EtPVMh6XMAIXxiq

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tanım II: İstanbul semalarında yeni bir Mısır leblebisi dükkanı açmış, oynadığı 2.5 maçın her birinde gol atarak 3.golüne ulaşmış ligin yeni leblebicisi. Hakan Şükür kalitesinde kumaşı ve potansiyeli var Galatasaray'da göstereceği performans adına. Ceza sahasında Jardel, kafa toplarında Şükür-Drogba, yıkıcılık olarak Gomis, golü koklama bakımından Elmander, Nonda... Bu adı güzel kendi güzel adam adeta Galatasaray'ın tüm efsane golcülerinin özelliğini kendinde barındıran bir "potansiyele sahip." Tüm bu saydıklarım sadece potansiyel, demiyorum ki şu an tüm bu isimlerin karışımı haline gelmiş, pişmiş diye. Ama öylesine güçlü ve heyecan uyandıran bir potansiyeli var.

Geçen sezon Sörloth'un lige damga vurması gibi bu adamın bu sezon lige damga vurma potansiyeli yüksek. Şampiyonluk yolunda bu çok önemli, ama daha sözleşmeli değil opsiyonlu olması bakımından tıpkı Sörloth'un elden uçup gitmesi gibi elde tutamama ihtimali sıkıntılı.

41 kere maşallah, aman nazar değmesin. 🙏

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tanım IV: 3.5'uncu maçında Galatasaray'daki 4, ligdeki 3.golünü ağlara göndermiş olan Leblebi aşireti lideri... Kasımpaşa maçının son dakikalarında attığı penaltı belki de bu sezonki en zor penaltıydı zeminin korkunç kötü oluşu, bataklık oluşu nedeniyle, yine de affetmedi... İlk goldeki kafa vuruşu da golün yüzde 75'iydi adeta.

Diagne'dan Mostafa'ya geçiş; Zapata'dan Muslera'ya geçiş gibi adeta... Çok mübarek adamsın çook...

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tanım V: Süper Lig'in yeni sefiri. Lewandovski'nin potansiyel olarak veliahttı. Galatasaray'ı şampiyon yapmaya gelen ve topa firavuna vurur gibi vuran leblebi şirketi sahibi...

Eğer bu performansın üstüne koymaya devam ederse Sörloth filan bu adamın getir götürünü yapar, potansiyel olarak çok daha ötesinde. Böyle devam ederse Galatasaray'a gelmiş en iyi golcülerin başında yer alacaktır. Ancak bu performansla devam ederse 2021-22 sezonunda takımda tutabilmek çok zor...

Son düzenleme:
  • Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Tamamen objektif cevaplıyorum Mostafa'nın sadece ilk dokunuşları 10 milyon euro eder. Çiçek gibi futbolcu çiçek.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Fatih Terim idmanı yedikçe performansı düşen oyuncu. İlk geldiğinde canavar gibiydi. Terim tedrisatı denilen şey gerçekten varmış. Üzüntüm adamın ailesi gelemeyecek bu gidişle.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Son haftalardaki durumu kendisinden değil, tamamen değişen futbol sisteminden kaynaklı olan Süper Lig'in yeni sefiri ve kralı. Leblebi gibi gol atmasıyla meşhurdur. Tekrardan eski tekli forvet sistemine dönülmesiyle birlikte #12'yi şoklara uğratacaktır...

Salah, kendisinin getir götürünü yapmaktadır milli takımda...

ExG6UtDXAAYsrYC

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Galatasaray'da olmasına üzüldüğüm, giderek performansı düşen ve körelen futbolcu. Tabii bu konuda sorumlu kendisinden çok takımın teknik direktörüdür. Keşke sezon başı Fener'e gelseydi hem Muriqi ve Eljif Elmas gibi Fenerbahçe'de katkı verip performansıyla Avrupa yapardı hem de Fenerbahçe şampiyon olabilirdi. Sezon sonu da Szalai, Altay ve Ozan ile Avrupa'nın yolunu tutardı. Oyuncular uyanık olmalı onların değerlerini düşüren değil arttıran takımları tercih etmeliler. Bu konuda da Türkiye'de adres belli.

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Göztepe maçından önce 1.5 ay sakatlandığı söylenilen fakat ağrılarına rağmen adını kadroya yazdırtıp ayağının tozuyla 2 gol atan kurtarıcı forvet... Kendisinden son bir ok atışı beklenmektedir... Son bir şarkı...

Hat-trick geliyorrrr gibi.
Böyle Agüero tarzı 93dak şampiyonluk için bir gol gelirse kötü olmaz ama korkuyorum ülkenin yarısı sevinçten diğer yarısı üzüntüden gider

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Halen takımın en iyi golcüsüdür ama son dönemdeki geçici formsuzluğu nedeniyle maalesef eleştiri oklarının hedefi altındadır. Onyekuru’yu yiyen Terim umarım bu adamı da yemez... Yaşı daha çok genç, o fiyata bu adamın bonservisini almamak çok büyük akıl tutulması olur. İhtimali bile korkunç...

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ne yazık ki ve lanet olsun ki tadı damağımızda kalarak elimizden kaçırdığımız futbolcular kervanına katılmış gün itibariyle eski futbolcumuzdur. Fatih Terim sisteminin kurbanı olmuş ve mobbinge maruz kalmış, ardından çok ucuz bir meblaya Fransa ligi takımlarından Bordeaux’un yolunu tutmuştur. Mostafa’yı kaybetmemiz bizim için çok büyük bir kayıp ama kendisi için kariyeri adına olumlu bir gelişme oldu. Burada Diagne gibi adamların yedeği olarak kalacağına Fransa liginde kendini çok daha geliştirip hatrı sayılır rakamlara çok daha üst düzey takımlara transfer olacaktır önümüzdeki sezonlar. Bizler ise elimizden göz göre göre kaçırdığımız bu fırsatı çok arayacağız…

Yolun açık olsun ismi güzel kendi güzel okçu adam… Galatasaray’dan bir Mostafa Mohamed geçti, seni her daim şu parçayla yad edeceğim…