Mostafa Mohamed Galatasaray'da!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
5ff9fe1266a97c21266fc9d5

Mısır 1.Ligi takımlarından Zamalek, 23 yaşındaki forvet Mostafa Mohamed’in Galatasaray'a transfer olduğunu açıkladı!

4 Milyon Dolarlık satın alma opsiyonuyla birlikte 1.5 yıllığına kiralanan Mısırlı forvetin önümüzdeki günlerde İstanbul'da olması bekleniliyor.

Profesyonel futbol kariyerinde 58 maça çıkan 23 yaşındaki genç forvet, rakip filelere şimdiye dek 35 gol bırakmayı başardı.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Tam bir ucuz maliyetli kumar transferi. Tutarsa eğer çok iş yapar, ki tam Galatasaray'ın aradığı ihtiyacı olan golcü modelinde olduğunu düşünüyorum. Tutmazsa da en azından bir şey kaybedilmez. Avrupa'nın büyük takımlarına gitmek hedefinde olan genç ve başarıya aç birisi olduğu için Mısır ligindeki performansından daha öte bir çaba gösterecektir.

Onyekuru = 23 Yaş
Kerem = 22 yaş
Mustafa Muhammed = 23 yaş
Marcao = 24 yaş
Saracchi = 22 yaş
Taylan = 26 yaş

Bu civarda bir kilit orta saha transferi + fişek gibi sağ bek de cidden uzun zaman sonra nispeten genç ve dinamikleşmeye başlayan bir kadro rahatlığı olur.

Sağ bek için şu an Yedlin konuşuluyor. 27 yaşında fakat fişek gibi tempolu. gelirse gerçekten tam aranan kan olur o bölgeye. Sezonun ilk yarısındaki kaplumbağa modu, ikinci yarısında çita moduna evrilecek gibi takımda...

Bu arada bu transferle birlikte bermuda üçgeni kurulmuş oldu, gazamız mübarek olsun. 🔥🔥🔥

Belhanda = Fas
Feghouli = Cezayir
Mustafa Muhammed = Mısır

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tam bir ucuz maliyetli kumar transferi. Tutarsa eğer çok iş yapar, ki tam Galatasaray'ın aradığı ihtiyacı olan golcü modelinde olduğunu düşünüyorum. Tutmazsa da en azından bir şey kaybedilmez. Avrupa'nın büyük takımlarına gitmek hedefinde olan genç ve başarıya aç birisi olduğu için Mısır ligindeki performansından daha öte bir çaba gösterecektir.

Onyekuru = 23 Yaş
Kerem = 22 yaş
Mustafa Muhammed = 23 yaş
Marcao = 24 yaş
Saracchi = 22 yaş
Taylan = 26 yaş

Bu civarda bir kilit orta saha transferi + fişek gibi sağ bek de cidden uzun zaman sonra nispeten genç ve dinamikleşmeye başlayan bir kadro rahatlığı olur.

Sağ bek için şu an Yedlin konuşuluyor. 27 yaşında fakat fişek gibi tempolu. gelirse gerçekten tam aranan kan olur o bölgeye. Sezonun ilk yarısındaki kaplumbağa modu, ikinci yarısında çita moduna evrilecek gibi takımda...

Bu arada bu transferle birlikte bermuda üçgeni kurulmuş oldu, gazamız mübarek olsun. 🔥🔥🔥

Belhanda = Fas
Feghouli = Cezayir
Mustafa Muhammed = Mısır
Şu üçlüye bak. Bu adamları durdurabilmek için Hulk + Cenk Tosun + Talisca gelmeli, yedek destek olarak da ISIS bize katılmalı. ANÇ ve ekibi toplantı odasında "Beyler, en kısa sürede transfer yapmamız lazım." demek yerine çekirdek çitliyorlarmış, ben öyle duydum.

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Adam ne güzel söylemiş şaka maka, cidden bağımlılık yarattı. Artık her gol attığında bu musikiyi dinleriz büyük bir sükunetle... Düşünsenize sürpriz bir şekilde Kadıköy’de maçı kazandırıyor, maçtan sonra saatlerce kulağın ağrıyana dek dinliyorsun bu huzur verici musikiyi...

@MEnes @Maskeli Fedai @Sherlock @DarkLegenD