2016 Money Monster / Para Tuzağı - Film Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2241351.jpg

Para Tuzağı - Money Monster (2016)

Türü:
Gizem, Gerilim
Yönetmen: Jodie Foster
Senaryo: Jamie Linden (screenplay), Alan DiFiore (screenplay), Jim Kouf (screenplay), Alan DiFiore (story), Jim Kouf (story)

Oyuncular:
George Clooney
Julia Roberts
Jack O'Connell
Dominic West
Caitriona Balfe

IMDb Sayfası

Filmin Fragmanı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,742
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: http://izleryazar.com/money-monster-2016/

En üst seviyede olmasa da gayet izlenebilir bir yapımdı. Bir televizyon stüdyosuna yapılan baskın ve sonrasında işin çok farklı boyutlara ulaşması...

Oyuncu kadrosu ve oyunculuklar gayet iyiydi. Konusu ilginizi çektiyse izleyebilirsiniz çekinmeden. :)

6.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Filmi sevdim zaten konusu borsa, ekonomi falan olunca seviyorum. Çünkü borsa çok garip aslında zenginsiniz, kralsınız ama bir gün içinde, uyandığınızda sabah her şeyinizi kaybedebilirsiniz çok ilginç hem de sizin hiçbir suçunuz yok iken.

George Clooney ve Julia Roberts gibi iki Oscar'lı oyuncuyu izlemek elbet güzel bir şey ama nasıl derler oyunculuklarında yeni bir numara bir sürpriz yoktu. Ben daha çok Jack O’Connell'in performansını beğendim. Ayrıca sevgilisi rolündeki oyuncu da 3 dakikalık rolüyle hem döktürdü ham de sesli güldürdü. :)

Jodie Foster'ın ellerine sağlık. Kendisini tekrar başka filmlerde görmek dileğiyle...

7/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Jodie Foster, Alexandra Hedison adlı ablayla evliymiş yeni öğrendim.

jodi-foster-600.jpg