'Mom' Yeni Sezonda Devam Edecek mi? | CBS

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
tglZrfSCkMRKXvX-800x450-noPad.jpg

CBS'in sevilen dizisi Mom'dan kötü haber geldi!

Başrollerini Allison Janney, Mimi Kennedy, Jaime Pressly, Beth Hall, Kristen Johnson ve William Ficthner'ın paylaştığı yapım, şu anda devam eden 8. sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu sezon ortalama 5.1 milyon kişi tarafından izlenen ve kanalın en çok izlenen 4. komedi dizisi olan yapım, 6 Mayıs'ta final bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yapımcıları Chuck Lorre, Gemma Baker ve Nick Bakay'ın yaptığı açıklamada ise şu ifadeler yer aldı:
"Sekiz yıl boyunca böyle harika karakterleri ete kemiğe büründürmek, onların yaşadığı zorlukları ve başarıları her hafta milyonlarca izleyiciyle paylaşmak büyük bir onurdu. Dizi başladığından beri alkolizmden kurtulmak ve bağımlılık gibi, ulusal kanalda yayınlanan bir komedi dizisinde nadiren konu edilen öyküleri anlattık. Stüdyo 20'de çekim yaparken izleyiciden aldığımız duygusal tepkiler, Beyaz Saray'da opioidle ilgili yapılan tartışmalar veya sosyal medyadan aldığımız kişisel öyküler derken Mom'ın, pek çok kişinin hayatını olumlu yönde etkilediğini bilmenin gururunu yaşıyoruz. Muhteşem kadromuz ve konuk oyuncularımız, harika senaristlerimiz ve bu yolculukta bizimle olan mükemmel ekibimize sonsuza kadar minnettar kalacağız."

Bilindiği gibi dizinin başrol oyuncularından Anna Faris de yeni sezon öncesinde projeden ayrılma kararı almıştı.

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
images

CBS'in sevilen dizisi Mom'dan kötü haber geldi!

Başrollerini Allison Janney, Mimi Kennedy, Jaime Pressly, Beth Hall, Kristen Johnson ve William Ficthner'ın paylaştığı yapım, şu anda devam eden 8. sezon sonunda ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Bu sezon ortalama 5.1 milyon kişi tarafından izlenen ve kanalın en çok izlenen 4. komedi dizisi olan yapım, 6 Mayıs'ta final bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin yapımcıları Chuck Lorre, Gemma Baker ve Nick Bakay, "Son sekiz yıldır böyle harika karakterleri ete kemiğe bürübdürmek, onların yaşadığı zorlukları ve başarıları her hafta milyonlarca izleyiciyle paylaşmak büyük bir onurdu." açıklamasını yaptı.

Bilindiği gibi dizinin başrol oyuncularından Anna Faris de yeni sezon öncesinde projeden ayrılma kararı almıştı.
------

Of hayır ya hayır. :T @bazinga @Afet Güçverir
Hepsi Anna Faris yüzünden. :mad: Çok öfkeliyim..
------

Senaryo olarak hiç de bozmamıştı. Devam etmeliydi. :bağır:

• Üzücü
Reactions: Aserat

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sanmıyorum ya o olmasa da konu bulunurdu bir şekilde. Belki en başından final sezonu diye planlamışlardır. :(
Öyle de dizinin starı ayrılınca moralleri bozulmuş olabilir. Çünkü senaryo anlamında bir tıkanma yoktu, devam edebilirdi. Böyle pat diye bitmesi olmadı. Çok üzüldüm... haftalık olarak 5 senedir takip ettiğim tek diziydi. :T

• Üzücü

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Öyle de dizinin starı ayrılınca moralleri bozulmuş olabilir. Çünkü senaryo anlamında bir tıkanma yoktu, devam edebilirdi. Böyle pat diye bitmesi olmadı. Çok üzüldüm... haftalık olarak 5 senedir takip ettiğim tek diziydi. :T
Allison Janney (Bonnie) de geçen gün katıldığı bir programda onu çok özlüyoruz falan demiş. Bari final bölümüne konuk olsun da 7 senesini geçirdiği şu diziye son bir güzellik yapsın. :(

• Üzücü

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Allison Janney (Bonnie) de geçen gün katıldığı bir programda onu çok özlüyoruz falan demiş. Bari final bölümüne konuk olsun da 7 senesini geçirdiği şu diziye son bir güzellik yapsın. :(
Acaba sağlık sorunları mı var? Şimdi bilmediğimiz için de çok yorum yapmamak gerek aslında. Çünkü o da ekibi çok seviyordu, bir anda ayrılmasını anlamamıştık. Keşke gelse hatta üniversiteyi bitirip yeniden evlenmiş olarak. :love1:

• Üzücü

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Acaba sağlık sorunları mı var? Şimdi bilmediğimiz için de çok yorum yapmamak gerek aslında. Çünkü o da ekibi çok seviyordu, bir anda ayrılmasını anlamamıştık. Keşke gelse hatta üniversiteyi bitirip yeniden evlenmiş olarak. :love1:
Sanmıyorum ya yeni projeler için ayrıldığını söylemişti. Malum oralar bizim gibi değil yani 7-8 sene bir projede rol alınca karakter üstüne yapışır diye endişelenmiş olabilir. Ben de isterdim 15 sezondur Arka Sokaklar'da oynayanlar gibi sonsuza kadar kalmasını ama olan oldu. :(
------

Haberi gördükten sonra ben :( @bazinga @Afet Güçverir

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: bazinga and mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Üzücü

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yapımcıların açıklamasını Türkçeye çevirdim. :( İnsan böyle anlamlı bir diziyi bitirmeye utanır.ss @Afet Güçverir @bazinga

"Sekiz yıl boyunca böyle harika karakterleri ete kemiğe büründürmek, onların yaşadığı zorluk ve başarıları her hafta milyonlarca izleyiciyle paylaşmak büyük bir onurdu. Dizi başladığından beri alkolizmden kurtulmak ve bağımlılık gibi, ulusal kanalda yayınlanan bir komedi dizisinde nadiren konu edilen öyküleri anlattık. Stüdyo 20'de çekim yaparken izleyiciden aldığımız duygusal tepkiler, Beyaz Saray'da opioidle ilgili yapılan tartışmalar veya sosyal medyadan aldığımız kişisel hikayeler derken Mom'ın, pek çok kişinin hayatını olumlu yönde etkilediğini bilmenin gururunu yaşıyoruz. Muhteşem kadromuz ve konuk oyuncularımız, harika senaristlerimiz ve bu yolculukta bizimle olan mükemmel ekibimize sonsuza kadar minnettar kalacağız."

• Harika
Reactions: mrt-06 and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gerçekten hem eğlenceli hem de çok anlamlı bir dizi. Büyük bir sosyal sorumluluk projesi aslında, bu açıdan da varlığı değerliydi.

Zaman zaman diziden sıkıldığım olmadı değil ama yine de hala keyifle izliyorum. Tabii 8 sezon çok iyi bir süre ve bozmadan bitecek olması da yerinde karar.

O değil de Mom da bitince hiç izlediğim güncel sitcom kalmıyor. Sitcomların nesli tükendi gibi bir şey maalesef. :(

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Gerçekten hem eğlenceli hem de çok anlamlı bir dizi. Büyük bir sosyal sorumluluk projesi aslında, bu açıdan da varlığı değerliydi.

Zaman zaman diziden sıkıldığım olmadı değil ama yine de hala keyifle izliyorum. Tabii 8 sezon çok iyi bir süre ve bozmadan bitecek olması da yerinde karar.

O değil de Mom da bitince hiç izlediğim güncel sitcom kalmıyor. Sitcomların nesli tükendi gibi bir şey maalesef. :(
6 Şubat 2019'da böyle demişsin mutlu musun.ss

Şaşırtıcı oldu, tebrikler. Umarım 8 final olur ve tadında bırakırlar. :)

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and bazinga

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,353
Puanı
1,060
Bu aynı konu Superstore da da oldu başrol gitti dizi bitecek. :( sana da üzüldüm. :(

• Üzücü

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Yılın ilk bombası resmen. Düzenli olarak izlemesem dve ve arada sıksa dahi sevdiğim bir diziydi. Böyle ani bir karar vermeleri yazık olmuş, 10. sezona kadar yolu var diye düşünmüştüm.