CBS Mom - Dizi Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kapak MOM.jpg

CBS'nin 2013'ten beri ilgiyle izlenen Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky ve Gemma Baker imzalı sitcom dizisi Mom'ın kadrosunda; Anna Faris, Allison Janney, Jaime Pressly, Mimi Kennedy, Beth Hall, William Fichtner, Kristen Johnston yer alıyor. Dizi her Perşembe akşamı CBS, Amerikan televizyonlarında ekrana geliyor.
OYUNCULAR
1584267987100.png
1584268001411.png
1584268025172.png
Anna Faris
/ Christy Plunkett
Allison Janney
/ Bonnie Plunkett
Mimi Kennedy
/ Marjorie Armstrong
Jaime Pressly
/ Jill Kendall
Beth Hall
/ Wendy Harris
Kristen Johnston
/ Tammy
William Fichtner
/ Adam
French Stewart
/ Chef Rudy
Matt L. Jones
/ Baxter

SEZONLAR VE BÖLÜMLER

IMDb Sayfası;
https://www.imdb.com/title/tt2660806/

SEZON 1SEZON 2SEZON 3;SEZON 4;
TIKLA
/ 22 Bölüm (2013 - 2014)
TIKLA
/ 22 Bölüm (2014 - 2015)
TIKLA
/ 22 Bölüm (2015 - 2016)
TIKLA
/ 22 Bölüm (2016 - 2017)
________________________________________________________________________________________________________
SEZON 5; SEZON 6;SEZON 7; SEZON 8;
TIKLA
/ 22 Bölüm (2017 - 2018)
TIKLA
/ 22 Bölüm (2018 - 2019)
TIKLA
/ 22 Bölüm (2019 - 2020)
TIKLA
/ 18 Bölüm (2020 - 2021)

EK BİLGİLER
TürüKomedi / Sit-com
YapımcılarChuck Lorre, Eddie Gorodetsky, Gemma Baker
KanalCBS
IMDb Puanı7,2
Yayın Tarihi2013 - 2021
Toplam Bölüm172

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
En soldaki bayanı herkes komedi filmlerinden tanıyordur. Sürekli takvimde şu saatte reklamını görüpte izleyemediğim dizi. :D

Umarım yakın zamanda denerim. :) Okulda indirebilirsem inş, umut. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En soldaki bayanı herkes komedi filmlerinden tanıyordur. Sürekli takvimde şu saatte reklamını görüpte izleyemediğim dizi. :D

Umarım yakın zamanda denerim. :) Okulda indirebilirsem inş, umut. :A
Ben tanımıyordum daha önceden, bu dizide tanıştık kendisiyle. Daha ilk bölümden sevdim ama kendisini. :D (Diziyi ilk bölümlerden pek sevmemiştim, sonradan ısındım.)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
2. Sezon için açmışsın biraz saçma olacak ama ikinci sezondamısın? :D
İzleyeni az olduğu için genel konu açtım. İsteyen ilk sezon yorumunu yazsın, isteyen ikinci sezon. :)

Ben ilk sezonu bitirdim ikinci sezona daha başlamadım, zaten bugün çıktı daha ikinci sezon ilk bölümü. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

ilk girişi yaptım güzel bir dizi zaten 20 dakika zaman farkına varmadan geçiyor
başroldeki kadın anna faris christy karakteriyle sempatik ve komik, ilk sahnelerdeki ağlayarak garsonluk yaptığı kısımda kahkaha attım :) hanı derler ya mart kedileri gibi hem yapıyor hem ağlıyor durumlarındaydı :) kızı violette güzel ama fazla çapkın yaşı daha kaç bilemem 16 falan gözüküyorda eve erkek atıyor bizim buralarda öyle kız araki bulasın :) @Çiğdem- in kulağını çınlatalım :) millet neler yapıyor sen habire fındık topla bakalım nereye kadar :)
@xemrexxx dizide senlik yuvarlaklarda vardır kenarda köşede bir bak mutlaka bişey bulursun :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

ilk girişi yaptım güzel bir dizi zaten 20 dakika zaman farkına varmadan geçiyor
başroldeki kadın anna faris christy karakteriyle sempatik ve komik, ilk sahnelerdeki ağlayarak garsonluk yaptığı kısımda kahkaha attım :) hanı derler ya mart kedileri gibi hem yapıyor hem ağlıyor durumlarındaydı :) kızı violette güzel ama fazla çapkın yaşı daha kaç bilemem 16 falan gözüküyorda eve erkek atıyor bizim buralarda öyle kız araki bulasın :) @Çiğdem- in kulağını çınlatalım :) millet neler yapıyor sen habire fındık topla bakalım nereye kadar :)
@xemrexxx dizide senlik yuvarlaklarda vardır kenarda köşede bir bak mutlaka bişey bulursun :)
O ikisine dizi önermekten bıkmadın, anla artık takmıyorlar önerdiklerimizi. :D

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and destere

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
İzleyeni az olduğu için genel konu açtım. İsteyen ilk sezon yorumunu yazsın, isteyen ikinci sezon. :)

Ben ilk sezonu bitirdim ikinci sezona daha başlamadım, zaten bugün çıktı daha ikinci sezon ilk bölümü. :)
2. sezon yazıyor gibi gördüm veya dizi gününde gördüğümle karıştırdım. (b)

Neyse sonuç olarak, takip edicek varsa. Pazartesi deneyebiliriz, kendi kotamdan harcamak istemiyorum. :Z

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O ikisine dizi önermekten bıkmadın, anla artık takmıyorlar önerdiklerimizi. :D
arada bir ısrarlarıma dayanamayıp başlıyorlar gerçi bir iki bölüm sonra kaytarıyorlar ama yinede bir kaç bölüm izletmek başarı :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Neyse sonuç olarak, takip edicek varsa. Pazartesi deneyebiliriz, kendi kotamdan harcamak istemiyorum. :Z
@destere başlamış işte.

Belki @cevaa'yı ikna edebiliriz, onun dışında komedi dizisine zor. :D Modern Family'yi bile kimseye izletemediysem forumda, Mom'a hiç gücüm yetmez. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x2. bölüm

süper bölümdü kızın hamileliği işleniyordu konu olarak.... her sahnesi komikti güzeldi :)
anneanne , anne ve kız arasındaki diyaloğlar muhteşem
terapi sahnesinde bu kez sıkılmadım @OzaN
anneanne bonnie karakteri orayıda güzelleştirdi yaptığı konuşmayla.. kadın sokaktaki her 5 kişiden üçüyle yatmıştır sanırım :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Bugün günlerden Salı :D

1x2. bölüm

süper bölümdü kızın hamileliği işleniyordu konu olarak.... her sahnesi komikti güzeldi :)
anneanne , anne ve kız arasındaki diyaloğlar muhteşem
terapi sahnesinde bu kez sıkılmadım @OzaN
anneanne bonnie karakteri orayıda güzelleştirdi yaptığı konuşmayla.. kadın sokaktaki her 5 kişiden üçüyle yatmıştır sanırım :)
Sen diziyi sevdin, gerisi de gelecektir. İlerleyen bölümlerde konu genişliyor daha güzelleşiyor. :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Sen diziyi sevdin, gerisi de gelecektir. İlerleyen bölümlerde konu genişliyor daha güzelleşiyor. :)
Sınav vardı, akşama kadar okulda olup indirmeyi unuttum. :A

Neyse indirirm şimdi 1gb benden olsun bu seferlik. Hatırlatma için teşekkürler, aklıma bile gelmeyecekti. :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x3. bölüm

anneanne karakterini oynayan oyuncu çok iyi seçim en az anne kadar komik :)

kıça çatal girme sahnesi süperdi :)

bu arada misyoner pozisyonu neydi ya :) ben bilmiyordum anneanne kızına ders veriyordu :)

şu gülme efektleride olmazsa varya daha bir muhteşem olacaktı :) yalnız espriler gerçekten iyi olunca o kısımlar o kadar batmıyor artık :)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
1x1

Çılgın değişik bir dizi olmuş ama henüz ısınamadığımı belirtmek isterim. Ve sanki christy'nin kızı role uygun değilmiş gibi geliyor. :( oğlu tam tip ondan iş çıkar. :D Fakat görünen o ki -posterden- 3 bayan üzerine yoğunlaşacaklar.

2. bölümü izleyecek olmamın tek nedeni christy'dir, tanıdığıma göre tek başına bu diziyi kaldırabilir. :Z

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x1

Çılgın değişik bir dizi olmuş ama henüz ısınamadığımı belirtmek isterim. Ve sanki christy'nin kızı role uygun değilmiş gibi geliyor. :( oğlu tam tip ondan iş çıkar. :D Fakat görünen o ki -posterden- 3 bayan üzerine yoğunlaşacaklar.

2. bölümü izleyecek olmamın tek nedeni christy'dir, tanıdığıma göre tek başına bu diziyi kaldırabilir. :Z
İlk bölümlerde ben de tam ısınamamıştım, normaldir. Oğlu üzerinde pek durulmuyor dediğin gibi ama bence kız da iyi seçim, nesini beğenmedin anlamadım. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Biraz tuhaf gelebilir ama kadınların başrolünde olan komediyi sevmiyorum gülemiyorum komik gelmiyor. :D

edit: Bu mesajımla 2014 FF'nin En Öküzü olabilirim. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
İlk bölümlerde ben de tam ısınamamıştım, normaldir. Oğlu üzerinde pek durulmuyor dediğin gibi ama bence kız da iyi seçim, nesini beğenmedin anlamadım. :D
Oğlu üzerinde durulsa daha iyi iş yapardı dizi. :D Kızın öyle ilginç durucak hali yok gibi, daha çılgın birini koysalardı daha iyi olurbu bence, tabi ilk bölüm için gördüğüm bir durum -değişiceğini ummasamda-

Ailede hertürlü pislik var özgün bir yapım olmuş, en azından ben izlemedim bu tarz. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x4. bölüm

daha çok christy ile annesinin anlaşmazlıkları üzerine geçen güzel bir bölümdü
zenci garsonun he chirsty den bahsederken havaya kaldırdığı pırasa komikti :)

1x5. bölüm

baba karakteri baxter da ilginç bir tip sorumsuzun teki ama diziye renk katıyor :)
şişko zenciyle yaşadıkları macera güzeldi
violet hamile olmak için daha çok genç duruyor, ama kız hızlı davranmış annesi ve anneannesi gibi.. violet çok sempatik ve güzel duruyor luke parlağı şanslı hergelelerden :)
chirsty nin ses tonundaki değişimler harika bazen bu durum espriden daha komik hale geliyor ...