Moldova 0-4 Türkiye | Euro 2020 Eleme Grubu 6. Maçı | Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tamam biz de fanatiğiz ama her konuda fanatizme gerek yok, bazen objektif olmak lazım. Türkiye’nin en başarılı en büyük en güçlü futbol kulübü Galatasaray’dır dünden bugüne. Şimdi uzun uzun alınan başarıları, kupaları, ilk ve tekleri, rakamları ve daha nicelerini ortaya döküp rencide etmeyelim kimseyi gece gece :A Sizin komşunun başkenti Köpenhang’da bir kupa kaldırıp o çevrenin gurbetçilerini gururlandıran kulüptür en büyük olan. :D
Yahu adam bulunduğu takıma en büyük diyecek, bunda abes olan ne? :eek: Zoruna gitmesini anlayamadım.
Neyse baya uykum var.Başka zaman konuşalım diyecemde gerçi ben seninle futbol tartışmalarına pek girmemeye karar vermiştim :A Umudum milli takımdı, Bu vesileyle futbolu doya doya konuşuruz sandım ama sen onlarada gıcık kapmışsın :F

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yahu adam bulunduğu takıma en büyük diyecek, bunda abes olan ne? :eek: Zoruna gitmesini anlayamadım.
Neyse baya uykum var.Başka zaman konuşalım diyecemde gerçi ben seninle futbol tartışmalarına pek girmemeye karar vermiştim :A Umudum milli takımdı, Bu vesileyle futbolu doya doya konuşuruz sandım ama sen onlarada gıcık kapmışsın :F

Bulunduğu takımla oymadığı maç sonunda bu açıklamayı yapmadı ancak, bütün ülkeyi kapsayan MİLLİ TAKIM maçı sonrasında kendisine yöneltilmiş derbi sorusuna bu açıklamayı yapmış olması en az sorunun kendisi kadar gereksiz ve art niyetli. Yoksa isterse kendilerini galaksinin takımı ilan etsinler ne fark eder. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bulunduğu takımla oymadığı maç sonunda bu açıklamayı yapmadı ancak, bütün ülkeyi kapsayan MİLLİ TAKIM maçı sonrasında kendisine yöneltilmiş derbi sorusuna bu açıklamayı yapmış olması en az sorunun kendisi kadar gereksiz ve art niyetli. Yoksa isterse kendilerini galaksinin takımı ilan etsinler ne fark eder. :D
Şimdi izledim görüntüyü.
Durup durukende söylememiş yalnız. Soru soruldu, cevap vermiş ama tabi bu lafı söylemesi talihsiz olmuş. O an maç galibiyeyinin sevinci ile düşünülmeden söylenmiş. Ömür boyu FB formasini giyeceğinin garantisi yok ve illerde GS takımı formasıda giyebilir.
Bu tarz havalanmaları sevmiyorum zaten :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mesele şimdi anlaşildı.
aydınlattığın için teşekkürler :A
maskelide senin gibi benzer durumda galiba :A
@MasacRE de Gs'li ama o pek umursamıyor galiba :A
@MasacRE fanatik olmayan kesmi, @DarkLegenD ise fularlı kesimi temsil ediyor, Terim’in bile kredisi yoktur onların gözünde :A

Bu arada ünlü düşmesinden dolayı “kesmi” daha mantıklı duruyor ama “kesimi” de olabilir, o yüzden ikisini de ayrı yazdım en azından biri kesin doğrudur.
Fanatik olmayan kesimi temsil ettiğim doğrudur ama Fatih Terim'in kredisi var canım o kadar da değil :A