Molde - Trabzonspor Rövanş Maçı Hangi Kanalda?

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
UEFA Konferans Ligi 3. ön eleme maçında Molde ile Trabzonspor rövanş maçında karşı karşıya gelecek.

Trabzon'da oynanan ilk maç 3-3 sona ermişti. Rakipler 1 hafta sonra rövanş maçında karşı karşıya gelecek. Bu zorlu mücadele ilk maçta olduğu gibi yine A Spor'dan canlı olarak yayınlanacak.

Molde - Trabzonspor rövanş maçı 12 Ağustos 2021 Perşembe akşamı 19.00'da A Spor'da!

1628707510472.png

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sivasspor'un ve Trabzonspor'un maçlarına yayın konusunda önem gösterilmiyor. İşte bu şekilde sürpriz bir kanal yayınlayabiliyor. Üç büyükler olsaydı eğer, muhtemelen böyle sürpriz bir kanalda yayınlanmazdı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sivasspor'un ve Trabzonspor'un maçlarına yayın konusunda önem gösterilmiyor. İşte bu şekilde sürpriz bir kanal yayınlayabiliyor. Üç büyükler olsaydı eğer, muhtemelen böyle sürpriz bir kanalda yayınlanmazdı.
Sürpriz değildi ki? Bizimkini ilk maçta zaten spiker söylemişti. Sivasspor'un maçlarını hep TRT Spor yayınlanıyor. Elemelerde kanal zorunluluğu olmadığı için İstanbul takımlarına şifreli kanallar talip oluyor.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
Sürpriz değildi ki? Bizimkini ilk maçta zaten spiker söylemişti. Sivasspor'un maçlarını hep TRT Spor yayınlanıyor. Elemelerde kanal zorunluluğu olmadığı için İstanbul takımlarına şifreli kanallar talip oluyor.
İç sahada d smartla anlaşma devam ediyor diyo biliyorum.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sivasspor'un TRT Spor'da yayınlanması standart oldu artık ama diğer takımların muamma oluyor genelde. Trabzonspor'u görüyoruz, sürpriz bir şekilde A Spor'da yayınlanabiliyor. Kastım, ön eleme bile olsa üç büyükler kadar önem verilmiyor ya da bilmiyorum, şifreli kanalda olması daha önemli gösteriyor gibi geliyor belki de bana. Hiç olmadı, fazlasıyla izlenen TV8 gibi bir kanalda da yayınlanabilirdi mesela. Şifreyi geçtim, çok fazla izlenen kanalda yayınlanması daha da iyi. :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Sivasspor'un TRT Spor'da yayınlanması standart oldu artık ama diğer takımların muamma oluyor genelde. Trabzonspor'u görüyoruz, sürpriz bir şekilde A Spor'da yayınlanabiliyor. Kastım, ön eleme bile olsa üç büyükler kadar önem verilmiyor ya da bilmiyorum, şifreli kanalda olması daha önemli gösteriyor gibi geliyor belki de bana. Hiç olmadı, fazlasıyla izlenen TV8 gibi bir kanalda da yayınlanabilirdi mesela. Şifreyi geçtim, çok fazla izlenen kanalda yayınlanması daha da iyi. :)
A Spor neden sürpriz bir kanal olsun ki? Adamların işi bu değil mi? :D Maçın parasını veren her kanal maçları yayınlayabilir. Kulüpler kanala değil aldığı paraya bakıyor. :)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,190
Puanı
1,060
A Spor neden sürpriz bir kanal olsun ki? Adamların işi bu değil mi? :D Maçın parasını veren her kanal maçları yayınlayabilir. Kulüpler kanala değil aldığı paraya bakıyor. :)
Üç büyüklerin maçlarını neden böyle rahat seyredemiyoruz? Talip olan mı yok? @Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Üç büyüklerin maçlarını neden böyle rahat seyredemiyoruz? Talip olan mı yok? @Araf
Üç büyüklere işte talep çok. Ya ulusal ya da şifreli bir kanal izletir, izlenir ama üç büyükler dışında bunlar söz konusu değil. Sivasspor'un ya da Trabzonspor'un maçını ulusal kanalda görmemiz mümkün değil mesela, hadi şifreli kanal söz konusu olabilir de. :)