Mitroglou Son Saniyede Attı, Arena Yıkıldı!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benfica deplasmanı dönüşü evinde Akhisar’ı ağırlayan Galatasaray maç boyunca birçok pozisyon yaşamasına rağmen Akhisar kalecisini ve savunmasını bir türlü aşamadı.

O esnada Başakşehir kendi evinde Bursaspor’u 2-0 mağlup etmiş ve Galatasaray’ın berabere kalması durumunda puan farkını 8’e çıkarmış olacakken 5 dakikalık duraklamaların 4.dakikasının son saniyelerinde Mitroglou’nun soğukkanlı bir şekilde attığı golle Galatasaray şampiyonluk yarışındaki inancını tazeledi ve puan farkını korudu. İşte Arena’yı yıkan o gol:

@Maskeli Fedai @Sherlock @Doğu @Danger UA! @MasacRE @DarkLegenD @MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Son zamanlarda çok az şeye bu kadar sevindim sanırım. 90. dakika civarları ben maçı bile kapatmıştım, umudum kalmamıştı ki @Maskeli Fedai dostumun mesajını görene kadar. Zevkten dört köşe oldum resmen, şu maçı kaybetsek şampiyonluğa elveda diyecektik.

İşte bu yüzden... GALATASARAY BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ!

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
65212

Bu nasıl bir depardir öyle.. Şiirler, romanlar yazılır uğruna :A

@Tolstoyevski @Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Benfica deplasmanı dönüşü evinde Akhisar’ı ağırlayan Galatasaray maç boyunca birçok pozisyon yaşamasına rağmen Akhisar kalecisini ve savunmasını bir türlü aşamadı.

O esnada Başakşehir kendi evinde Bursaspor’u 2-0 mağlup etmiş ve Galatasaray’ın berabere kalması durumunda puan farkını 8’e çıkarmış olacakken 5 dakikalık duraklamaların 4.dakikasının son saniyelerinde Mitroglou’nun soğukkanlı bir şekilde attığı golle Galatasaray şampiyonluk yarışındaki inancını tazeledi ve puan farkını korudu. İşte Arena’yı yıkan o gol:

@Maskeli Fedai @Sherlock @Doğu @Danger UA! @MasacRE @DarkLegenD @MEnes
Çıldırdım bu golde. Ne saçma bir maçtı be. Ama yenmemiz ve bu şekilde yenmemiz gerçekten inanılmazdı...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Maçı yine izlemedim. Galatasaray’ın selameti için bana maç falan izletmeyin. Hep kazanıyoruz çünkü :Z

Özeti az evvel izledim. Akhisar kalecisi Lukac ya mamalanmış ya da kariyerinin maçına çıkmış. Adamlar Çanakkale Geçilmez’i oynamış 90 dakika. Neyse ki Mitroglu çıkmış sahneye 90+4’te. Şu an sosyal medyaya girmedim ama kesin rakip takım taraftarları ağlıyordur bu kadar uzatma mı verilir diye :A Yüzde yüz eminim bundan :A Aynı şekilde aspordaki gs düşmanı Turgay Demir müptezeli de ağlıyordur eminim ki.

Hepsini üst üste koyup şampiyon olacağız ulan KUDURUN. :A