Misafir - Yayın Tarihli Tanıtım Fragmanı | FOX

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
FCFWj4cXsAYTeFv

FOX'un yeni dizisi Misafir'in yayın tarihi belli oldu ve ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay, Bülent Şakrak, Selen Öztürk ve Nezaket Erden'in paylaştığı; 'Oasis: A Love Story' adlı Kore dizisinden uyarlanan yapım, 4 Kasım Perşembe akşamı başlıyor.

Misafir, ilk bölümüyle 4 Kasım Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Allah aşkına bir daha şarkı söylemesin bunun dışında iyi bir tanıtım olmuş günü zor olmasına rağmen hikaye iyi işlenmişse tutabilir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Çok erkenden belirlemişler demek ki başından beri perşembe akıllarında.

Bussy

Üye
Reaksiyon puanı
73
Puanı
39
Zorlu bir günde başlatıp ateşe atmaya gerek yoktu bence diğer dizilerin durumuna göre başka bir günde başlayabilirdi neyse reytingi bol olsun

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060
Yeni bir BH olacak mı bilmiyorum ama ilgi göreceği kesin.

Hazal kendi gününde kendi saatinde dönüyor yine ekranlara. :A

• Harika
Reactions: denizz19

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Biliyorum zaten. Ama başka güne kaydırılsa kaybedeceği bir şey olmaz.
Elbet Bir Gün ve Mahkum da var daha. Özellikle Elbet Bir Gün'ün tanıtımı da çıktı.
Aşk Mantık İntikam bu dakikadan sonra başka günde hiçbir şey alamaz. Yapılacaksa ilk başta Son Yaz için yapacaktı. Yalancılar ve Mumları gibi belki sonradan değiştirirler başlamadan ama diziye güveniyor kanal bence ondan perşembeye koyuyor yoksa bu kadar erkenden açıklamazdı.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yine ilk fragmanla birlikte tarih açıklanmış FOX klasiği. :A

Cuma diye beklerken sürpriz oldu ama AMİ düşüşe geçse bile bu kadar kısa sürede bitmeyeceği için normal. Camdaki Kız'dan zirveyi alamaz ama içeriği iyiyse BZÇ AB'de 2'ye kadar düşmüşken ve Barbaroslar da beklenen iddianın uzağında kalmışken tutunabilir. Yalancılar ve Mumları gibi bunun da son anda gününü değiştirmesinler yeter. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Oha Perşembe günü tutması mümkün değil, FOX bu sezon ne yapmaya çalışıyor anlamadım :eek:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu dizi gümbür gümbür geliyor ve tutacak. Bomboş dizilerin olduğu bir gün. Rahatlıkla seyirci bulur kendine. Tanıtım şahane. :D Hazal Kaya kendi günü ve saatinde :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and baron

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu dizi gümbür gümbür geliyor ve tutacak. Bomboş dizilerin olduğu bir gün. Rahatlıkla seyirci bulur kendine. Tanıtım şahane. :D Hazal Kaya kendi günü ve saatinde :A
Kurtlar Vadisi mi bu kendi gününde kendi saatinde olsun. :A Ayrıca Camdaki Kız boş dizi değil. :A