'Misafir' Dizisi Oyuncuları 10 Saniyede Dizideki Karakterlerini Nasıl Anlattılar? | FOX

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
anz9dd4.

'Misafir' oyuncuları 10 saniyede dizideki karakterlerini nasıl anlattılar?

Yapımcılığını Medyapım'ın üstlendiği, senaryosunu Özge Aras'ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün oturduğu, başrollerini Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Bülent Şakrak ve Ozan Dolunay'ın paylaştığı dizinin oyuncuları 10 saniyede dizide canlandırdıkları karakterlerini anlatmaya çalıştı ve eğlenceli anlar yaşandı.

Misafir, ilk bölmüyle 4 Kasım Perşembe 20.00'de FOX'ta!

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
En sevdiğim karakter tipleri. :bhr: Hazal Kaya o saçları ile mi parlıyor cidden? :A
Başrol kıza saplantılı manyak adam zaafın mı vardı? :eek: Ne taktınız saçlarına, alışmışım valla eskisinden güzel geliyor. :A Hadi saçları salla da tavırlara gel yaaaaa. :bhr:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başrol kıza saplantılı manyak adam zaafın mı vardı? :eek: Ne taktınız saçlarına, alışmışım valla eskisinden güzel geliyor. :A Hadi saçları salla da tavırlara gel yaaaaa. :bhr:
Çınar, Tarık, Rüzgar... İlk aklıma gelenler. :A Her zaman olmasa bile ikinci erkekler asıl erkeklerden daha iyidir. :A O saçı maalesef o tavırları yok saymama neden oluyor.
------
Edit: Manyak olacağını nereden çıkardın hem? :eek:

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çınar, Tarık, Rüzgar... İlk aklıma gelenler. :A Her zaman olmasa bile ikinci erkekler asıl erkeklerden daha iyidir. :A O saçı maalesef o tavırları yok saymama neden oluyor.
------

Edit: Manyak olacağını nereden çıkardın hem? :eek:
Seninkinin bir de Rüzgar diye mi karakteri varmış, mesleği bıraksa da kurtulsak... Hiç de bile ikinci erkekler çok itici oluyor anca. :A Çakma sarı ama orijinallerden güzel maşşşaalllah çatlayın anam. :Z
------

Ozanı niye siliyorsun be oda tatlı :A :A
Nah tatlı, Gece'yi manyak manyak elde tutmak için her bir şeycikleri yapsın zaten dizi bozmuş olacak o zaman. :A

Gerçekleri görmemezlikten gelmede bir numaradır @slhttnmtl :A
Aman onun neresi tatlı bizim Hazal'ımız ışık saçıyor. :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Seninkinin bir de Rüzgar diye mi karakteri varmış, mesleği bıraksa da kurtulsak... Hiç de bile ikinci erkekler çok itici oluyor anca. :A Çakma sarı ama orijinallerden güzel maşşşaalllah çatlayın anam. :Z
Baht Oyunu Rüzgar be. Barış Ozansoy yazacaktım ama baya eskide kaldığı için yazmadım. Her zaman olmasa da çok tatlı oluyorlar. :bhr: Bir sürü örnek sayabilirim. :A

Orijinalinden mi güzel mi? Abart abart. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
------

Nah tatlı, Gece'yi manyak manyak elde tutmak için her bir şeycikleri yapsın zaten dizi bozmuş olacak o zaman. :A

Aman onun neresi tatlı bizim Hazal'ımız ışık saçıyor. :Z

Gerçekleri görmemezlikten gelmede bir numaradır @slhttnmtl :A

Emre görüyormusun karakterle kişiyi karıştırmış selo :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Baht Oyunu Rüzgar be. Barış Ozansoy yazacaktım ama baya eskide kaldığı için yazmadım. Her zaman olmasa da çok tatlı oluyorlar. :bhr: Bir sürü örnek sayabilirim. :A

Orijinalinden mi güzel mi? Abart abart. :A
Ha aman bi manyağın teki de o, AdBor'dan başka çift olamazdı. :A Barış Ozansoy mu o ne ya erkek bile demem ben o sümsüğe. :A

Orijinal sarılardan güzel dedim, o dediğini bir üstteki mesajda mı ne yazmıştım. :A
------

Emre görüyormusun karakterle kişiyi karıştırmış selo :A
Ozan Dolunay'ın neresi tatlı olabilir bir konuşsa sesi ta Fizan'a gidecek, borazan maşallah. :A Sevmem ben öyle. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ha aman bi manyağın teki de o, AdBor'dan başka çift olamazdı. :A Barış Ozansoy mu o ne ya erkek bile demem ben o sümsüğe. :A

Orijinal sarılardan güzel dedim, o dediğini bir üstteki mesajda mı ne yazmıştım. :A
------

Ozan Dolunay'ın neresi tatlı olabilir bir konuşsa sesi ta Fizan'a gidecek, boruzan maşallah. :A Sevmem ben öyle. :A
Sonuç olarak demişsin işte eskisinden güzel diye ve abartmışsın. :A Fanlık ve antilik modunu bir an önce kapatıp, objektif olmaya davet ediyorum seni. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sonuç olarak demişsin işte eskisinden güzel diye ve abartmışsın. :A Fanlık ve antilik modunu bir an önce kapatıp, objektif olmaya davet ediyorum seni. :A
Fanlık yapacak olsam milletin dediğini der diğeri güzel derdim ama bu daha güzel. :A O borazanı da sevmem ayrıca tipsiz fare. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fanlık yapacak olsam milletin dediğini der diğeri güzel derdim ama bu daha güzel. :A O borazanı da sevmem ayrıca tipsiz fare. :A
Neyse, daha fazla uzatmayacağım. :A Objektif olarak baktığında beğenmen gereken kişiyi atıyorum ve gidiyorum tahminlerimi yapmaya. :A

20211020_093459-jpg.110358

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060

------

Ozan Dolunay'ın neresi tatlı olabilir bir konuşsa sesi ta Fizan'a gidecek, borazan maşallah. :A Sevmem ben öyle. :A

Bize tatlı cnm sana tatlı olmayabilir Allah Allah :A
------

Neyse, daha fazla uzatmayacağım. :A Objektif olarak baktığında beğenmen gereken kişiyi atıyorum ve gidiyorum tahminlerimi yapmaya. :A

Ozanın rolü ney ya bu dizide :D

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Üf ya videodaki o tavırlar antisine bile beğendirir ama maşallah bi saç yüzünden etmediğin kalmadı. :A Neyse git tahminlerini yap Hazal'ın buna bin bastığı nesnel, şu tipe bak fare suratlı... :(
------

Bize tatlı cnm sana tatlı olmayabilir Allah Allah :A
------

Ozanın rolü ney ya bu dizide :D
Gece'ye takıntılı, manyak Giray ama Gece'nin yari de Erdem...