Miroslav Stoch | FM 2013 Oyuncu İncelemesi

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İsim: Miroslav Stoch
Takım: Fenerbahçe
Pozisyon: Sol Ön (Sol Kanat, Sağ Ön, Forvet Arkası)

Stoch içe kat edebilen, bitirici bir kanat oyuncusu. Sol önde kullanılabilir bu yüzden. Özellikleri de gayet iyi o görevde.

Bu da İçe Kat Eden özellikleri. Profili gayet bu özellikleri karşılıyor. Yalnız biraz mentali zayıf. Cesareti yalnızca 3 ve devamlılığı olmaması büyük problem yine de sizi ipten alabilecek tarzda bir futbolcu. Ama ben 4-4-2 futbolunu sevdiğim için kendisini kullanmıyorum, kanatta en azından bende çok iyi bir performans gösteremedi.

Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Alma dedim Alex'i, ne güzel Stoch'un var dedim, dinlemedin. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

He ya. Alex zaten yarar sağlayamıyor. 4-4-2'ye geçtim gerçi Stoch yine oynamicak. :D

Hep aynı düzen oynamazsın her halde. :D Arada Stoch'u da oynatırsın. :D Şimdi Alex'i oynatmayınca ve yenilince #AlexNerede tagleri açılacak, sonra sen üzülüceksin yine. :D -Ben oyunu hiç oynamadım, bu yüzden bilmiyorum ve gerçeğe dayalı tahminler yapıyorum :D-

HeisenBerg

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İleride nasıl bir gelişim gösteriyor onunda ss'sini koyaydın iyiydi. :D

Olm kariyerim yok ki olsa koyardım tabii. Şöyle uzun soluklu kariyerim yok ne yazık ki. Şuan yapıyorum tabii. :cool:

- - - Ekleme - - -

Hep aynı düzen oynamazsın her halde. :D Arada Stoch'u da oynatırsın. :D Şimdi Alex'i oynatmayınca ve yenilince #AlexNerede tagleri açılacak, sonra sen üzülüceksin yine. :D -Ben oyunu hiç oynamadım, bu yüzden bilmiyorum ve gerçeğe dayalı tahminler yapıyorum :D-

Oha abartma la onlar yok tabii. :D 4-4-2'den şaşmam. :D