Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5d42898f5542812288fb877a.jpg

Ay Yapım'ın Netflix Türkiye için hazırladığı 'Kuş Uçuşu' dizisinin ikinci oyuncusu belli oldu!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer'in oturacağı, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı ve başrolünde Birce Akalay'ın yer alacağı dizinin kadrosuna son olarak son dönemin başarılı genç oyuncularından Miray Daner dahil oldu.

'Kuş Uçuşu' yakında Netflix Türkiye'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tahmin ettiğim bir isimdi. :A Ahsen olur diyen @Aserat şok :A

Yok hikaye TV kanalında geçiyor sadece. :D Konudaki anlatımdan öyle bir anlam çıkabiliyor gerçi. :D
Ben sadece kendimce tahmin ve istekte bulunmuştum sen de destek olmuştun hatırlatırım. :A Miray Daner de iyi bir oyuncu gerçi sorun değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konudaki yazına göre öyle bir anlam çıkıyor da. :D Benim de kafam karıştı. :D
"Bir TV kanalında geçen dizide farklı yaş kuşaklarının hikayesinin anlatılacağı" kısmından bahsetmiştin sanırım, orayı sildim. :D Ama nasıl bir karışıklık oldu anlamadım. :D

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben sadece kendimce tahmin ve istekte bulunmuştum sen de destek olmuştun hatırlatırım. :A Miray Daner de iyi bir oyuncu gerçi sorun değil. :A
Ahsen olabilir olursa da güzel olur Ay Yapım bırakmaz dedim evet bu destekse tabi. :A

Benim aklımdan geçen üç isim vardı. Alina, Ahsen ve Miray. :A Alina'yı zaten söylemiştim Ahsen'e de olabilir demiştim ama Miray da sonradan aklıma gelmişti. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ahsen olabilir olursa da güzel olur Ay Yapım bırakmaz dedim evet bu destekse tabi. :A

Benim aklımdan geçen üç isim vardı. Alina, Ahsen ve Miray. :A Alina'yı zaten söylemiştim Ahsen'e de olabilir demiştim ama Miray da sonradan aklıma gelmişti. :A
Bravo o zaman ne diyeyim. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün sabah "Miray Daner bu dizi için hazırlıklara başladı" diye haberler yapılmaya başlanmıştı, demek ki doğruymuş.

İyi oyuncudur, yer aldığı dizilerde harikaydı. Büyük ihtimalle bültende bahsedilen Aslı karakterine hayat verecek. Netflix'in de daha önce çalışmadığı isimler ile çalışması çok güzel. Yeni isimlere şans verilmeli.

Bu arada, Birce Akalay röportajında "güçlü kadın hikayesi" diye bahsetmişti. Hikayeyi gittikçe daha çok merak ediyorum. Umarım sosyal medyada dolaşan diğer isim dizide olmaz. :(