Mevlana'nın Başrol Oyuncusu Belli Oldu! Setten İlk Kareler!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FACoTX7UcAEieKP

Mevlana'yı kim canlandıracak? Setten ilk kareler yayınlandı!

Yapımını Kale Film'in, yapımcılığını Ahmet Okur ile Kerim Ayyıldız'ın üstlendiği, senaryosunu Ali Aydın'ın kalem aldığı, yönetmen koltuğunda Can Ulkay'ın oturduğu dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Kadrosunda; Ahu Türkpençe , İlker Aksum, Ushan Çakır, Altan Gördüm, Levent Can , Devrim Özkan, Burç Kümbetlioğlu, Mert Turak, Yusuf Çim , Mert Karabulut, Semra Dinçer, Baki Davrak , Burak Can, Gizem Aydın, Muhammet Emre Kaya, Musa Evren, Betigül Ceylan, Can Nergis ile Haluk Piyes'in yer aldığı dizide Mevlana'yı ise Bülent İnal canlandıracak.

FACoUhFVEAU5t6Y

FACthmZVgAQWO1B

FACthojVkAUSjTs

Mevlana, yakında TRT 0'da!

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Bülent İnal harika olmuş harika canlandıracaktır ayrıca seviye düşmek gibi bir yorumun olması ayrıca üzücü Timuçin Esen ne kadar iyi oyuncu ise Bülent İnal da o kadar iyi oyuncudur

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bülent İnal yakışır role, hatta Timuçin Esen'den daha fazla yakıştırdım tip olarak Mevlana rolüne. Hayırlı olsun bakalım, güzel bir iş olacağına eminim. Kadro da çok iyi görünüyor. :X

• Beğendim
Reactions: The Barberson

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Dizi youtubede yayınlanacağı ve kimsenin haberi olmayacağı için Timuçin Esenin ayrılması güzel oldu :)

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Kadro muhteşem Bülent İnal bu role çok yakışacaktır ses tonu tam da böyle bir karakter için.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Çok garanti bir seçim olmuş. Tutmama ihtimali bence çok düşük.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bülent İnal da Timuçin Esen kadar başarılı bir isim, ama artık dönem dizilerinde oynamayı bıraksa mı? Bir dönem dizisinden bir dönem dizisine gitmek çok mantıksız geliyor bana.

Yusuf'un oynayacağı açıklandığında sevinmiştim ama kareleri gördükçe üzülüyorum. Kostümleri böyle beklemiyordum açıkçası. Ama her türlü izleyeceğim bir dizi olacak. :A

sanrikent

Üye
Reaksiyon puanı
33
Puanı
29
bu bülent inalda trt sayesinde çift haneli bölüm sayısı görüyor. abdülhamidide mevlana gibi oynuyordu. yabancılık çekmez.