Mevcut Etkinliği (Hangi Konuda Olduğunuzu) Gizleme Seçeneği Tarih Olsun Mu?

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Üyelere hangi konuda olduklarını gizleme hakkı tanınıyor forumda fakat yöneticiler üyeler gizliliği seçse bile üyelerin hangi konuda olduklarını görebiliyorlar. Gizliliğin herkes için tamami ile kalkmasını istiyorsanız +1 yapmanız yeterli. Yönetici harici diğer üyelere gizli olmakta yeterli diyorsanız -1 yaparsınız. Karar sizin

• Beğendim
Reactions: Cervantes

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Mevcut etkinlik, yani bu görüntülenen konu kısmı tamamıyla kalkmalı. Anlık olarak hangi konuda veya nerede olduğumuzu yöneticilerin veya diğer üyelerin görebilmelerinin hiçbir mantıklı sebebi veya amacı yok çünkü. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mevcut etkinlik, yani bu görüntülenen konu kısmı tamamıyla kalkmalı. Anlık olarak hangi konuda veya nerede olduğumuzu yöneticilerin veya diğer üyelerin görebilmelerinin hiçbir mantıklı sebebi veya amacı yok çünkü. :A
O an o konuda yalnız olmadığımızı bilmek iyi hissettiriyor bence. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Konuların altındaki şu an görüntüleyenler kısmı bence de kalabilir, ondan bahsetmiyorum. Profilimizin üzerine dokunulduğunda hangi konuda olduğumuzu gösteren kısmı diyorum. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,273
Puanı
1,060
Bu konu beni çok ilgilendirmiyor...
İnsanların nerede,ne yaptığını merak eden,takip eden biri değilim.

Ben sadece kapıdan içeri girdiğimde evde olup olmadığını bilmek isterim. İster banyoda duş alsın; ister mutfakta yemek yapsın.

Sesleneceğim zaman evet,burada diyeyim.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Bu konular ile en azından yeterli oy gelsede gelmesede artık konu kapanır ama ben çok oy beklemiyorum. Yöneticilerin görmesinden rahatsız olan kesim az ama diğer normal üyelere aktif olmak istemeyen üyeler daha fazla :A @Tolstoyevski 'ye bazı analizler yaptım. Şuana kadar düşüncelerim çıkmakta :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Konuların altındaki şu an görüntüleyenler kısmı bence de kalabilir, ondan bahsetmiyorum. Profilimizin üzerine dokunulduğunda hangi konuda olduğumuzu gösteren kısmı diyorum. :A
Peki bu gizlilik ayarıyla gizleyenler konuların altındaki kısımda gözükmeye devam ediyorlar mı? Şu anki haliyle bu ayar sadece profilden mi gizliyor?

Hiç umrumda olmadığı için bu seçenekler onun ayrımını fark etmemişim hiç. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Peki bu gizlilik ayarıyla gizleyenler konuların altındaki kısımda gözükmeye devam ediyorlar mı? Şu anki haliyle bu ayar sadece profilden mi gizliyor?

Hiç umrumda olmadığı için bu seçenekler onun ayrımını fark etmemişim hiç. :A
Emin değilim ama sanırım gözükmüyorlar. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Kendi konumuzda oy veremiyormuşuz :A şuan +6 olur. Yani kimin nerde olduğunu favori üyelerde dahil herkes görsün.

• İlginç
Reactions: Tolstoyevski