Metin Akdülger 'Kod Adı Kulüp' Dizisinde! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cb4713a7fdbac636dfdeba06d12fad13.jpg

'Kod Adı Kulüp' dizisinde kadroya yeni bir isim dahil oldu!

Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan ile Seren Yüce’nin oturacağı, kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Salih Bademci, Fırat Tanış, Asude Selma Kalebek gibi isimlerin yer alacağı diziye son olarak Metin Akdülger dahil oldu.

Akdülger, dizide kulübün patronu Orhan karakterine hayat verecek.

'Kod Adı Kulüp' yakında Netflix'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hep aynı isimler ya... Metin Akdülger çok başarılı ve çok iyi bir isim fakat zaten hali hazırda Netflix'in başka bir dizisinde izliyoruz. Şahsiyet dizisinde de rol aldı dijital bağlamda. Netflix'in ilk yerli filminde de izledik.

Ülkemizde birçok oyuncu var, çok başarılı isimler var. Daha farklı tercihler yapılmalı diye düşünüyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hep aynı isimler ya... Metin Akdülger çok başarılı ve çok iyi bir isim fakat zaten hali hazırda Netflix'in başka bir dizisinde izliyoruz. Şahsiyet dizisinde de rol aldı dijital bağlamda. Netflix'in ilk yerli filminde de izledik.

Ülkemizde birçok oyuncu var, çok başarılı isimler var. Daha farklı tercihler yapılmalı diye düşünüyorum.
Başroller bu kadar iyi seçilirken diğer isimlerin platformda daha önce yer almış işlerden seçilmesi cidden garip. O kadar iyi oyuncular varken neden hep aynı isimleri tercih ediyorlar anlamıyorum. :( Metin Akdülger'de Alican Yücesoy gibi her dijital projeden çıkmaya başladı. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Başroller bu kadar iyi seçilirken diğer isimlerin platformda daha önce yer almış işlerden seçilmesi cidden garip. O kadar iyi oyuncular varken neden hep aynı isimleri tercih ediyorlar anlamıyorum. :( Metin Akdülger'de Alican Yücesoy gibi her dijital projeden çıkmaya başladı. :A
Bence de öyle, farklı isimler var onlara yer verilmeli. Gayet de başarılı isimler yani. Yoksa Alican Yücesoy da Metin Akdülger de çok iyi isimler lakin farklılık olması gerektiğini düşünüyorum.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Tamamen bu yoruma katılıyorum. Daha başarılı isimleri göz ardı ediyorlar.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Oyunculuğu konusunda şüphe yok zaten ama Netflix'teki 3. projesi olacak keşke proje seçilirken bu tarz detaylara da dikkat etse oyuncular.

• Olmamış

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok iyi isim. :Z Ben de Netflix’in bazı isimlerle hep çalışmasını doğru bulmuyorum. Ama adam da iyi oyuncu pek sorun olmuyor. :A Yeteneksiz biriyle hep çalışsalar sıkıntı ederdim. :A

Netflix başka ülkelerde de böyle. Özellikle İspanya yapımlarında hep LCDP ya da Elite oyuncuları yer alıyor. En son Aron Piper’la Elite’den sonra yeni bir gençlik dizisi daha yaptılar aynı temalı.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Netflix'in duyurduğu yerli yapımlardan en merak ettiğim iki işten birisi. Dönem işi olması, kadrosu, konusu harika. Bir an önce çekimlerine başlansa da Netflix hazırlayıp yayına koysa.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Metin Akdülger başarılı ve sevilen bir oyuncu oldu platformlarda bunu gördü rol verecek sanki sıradan oyuncuymuş gibi bahsetmen çok saçma ayrıca tv de diziler 2 3 saat tutma şansıda az oluyor süreleri kısa olunca oyuncularda tercih ediyor neden etmesin :D
------

Koskoca şirket ülkede üç dört isimle proje yapıyor.

Niye her oyuncu platforma dizi yapıyor :D

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Metin Akdülger başarılı ve sevilen bir oyuncu oldu platformlarda bunu gördü rol verecek sanki sıradan oyuncuymuş gibi bahsetmen çok saçma ayrıca tv de diziler 2 3 saat tutma şansıda az oluyor süreleri kısa olunca oyuncularda tercih ediyor neden etmesin :D
Oyuncuyu bende seviyorum ve başarılı buluyorum. Ama şuan TV'de oynayan, yada başta olan bir sürü başarılı oyuncu var. Bu oyuncu da daha önce platformda yer almış, o yüzden daha önce dijital projede yer almayan oyuncu tercih edilebilirdi bence abla. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Hay başladık gene "niye tercih etmesin, herkes yapıyor" diye insanları zorlamaya. :A Ne zaman kendi düşüncemizi dikte etmeyi bırakacağız. :A

• Beğendim
Reactions: Yiğitt and mesmeso

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060
Oyuncuyu bende seviyorum ve başarılı buluyorum. Ama şuan TV'de oynayan, yada başta olan bir sürü başarılı oyuncu var. Bu oyuncu da daha önce platformda yer almış, o yüzden daha önce dijital projede yer almayan oyuncu tercih edilebilirdi bence. :X

Katılmıyorum başarılı bir çok sanatcı tv de dizi yapıyor ayrıca bir kere aldı bir daha almasın diye kural mı var emre istediği kadar ditijale dizi yapar kusura bakma katılmıyorum sana :D

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Katılmıyorum başarılı bir çok sanatcı tv de dizi yapıyor ayrıca bir kere aldı bir daha almasın diye kural mı var emre istediği kadar ditijale dizi yapar kusura bakma katılmıyorum sana :D
En azından aradan bir zaman geçseydi yada şuan oynadığı dizinin finali yayınlansaydı... Neyse abla, senin görüşün. :X

• Güldürdün