Meryem Uzerli'nin Alacağı Ücret Arttı.

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini canlandıran ve diziden tükenmişlik sendromu nedeniyle ani bir şekilde ayrılan Meryem Uzerli'nin alacağı ücret arttırıldı.

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Cesaret dizisi için 50'den fazla senaryo yazılmış ama bir türlü yapım şirketi tarafından beğenilmemişti. Meryem Uzerli senaryonun belirlenmediği için yapımcıya aylardır senaryoyu bekliyorum ama ortada bir şey yok dediği ve yapımcıya beni serbest bırakın dediği haberleri ortaya çıkmıştı. Yapım şirketi bunun üzerine Meryem Uzerli'ye zam yapacak ve Meryem Uzerli bölüm başına 170 Bin TL alacak. Yarın yapım şirketi ve Meryem Uzerli-Murat Yıldırım'ın bulunduğu bir toplantı düzenlenecek ve senaryo konusu çözülecek.

Cesaret yeni sezonda Star TV'de.

murat-yildir-104556LY.jpg

Kaynak: Uçankuş TV

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu kadına 170 bin vermek sektördeki tüm oyunculara haksızlıktır. Aylardır kaprisinden geçilmiyor. Bıktık bu haberlerden.

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,768
Puanı
460
Yok artık, haberin aslı olduğunu düşünmüyorum Brad Pitt'i oynatırsın az daha zorlasan :F

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Arkadaşlar senaryo krizi yapım şirketi tarafından çıkmış.Yapım şirketi senaryoları beğenmediği için Meryem'de haklı olarak artık bir senaryo beğenin dedi.O da sıkıldı yani.1.5 yıldır dizinin adı var ama senaryo yok.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ulan ne şişiriyosunuz bunu ya kim Allah aşkına meryem uzerli :D yapacağı dizi de tutmayınca silinip gider
170 falan da kimse vermez 70 bile vermezler uydurma haber

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
ulan ne şişiriyosunuz bunu ya kim Allah aşkına meryem uzerli :D yapacağı dizi de tutmayınca silinip gider
170 falan da kimse vermez 70 bile vermezler uydurma haber
Bu ne kıskançlık ya. Verirler nedeni ise Araplar diziye ortak. Yurt dışına satışı olacağı için ücretler de fazladır. Ayrıca Meryem şu anda da gündemde sadece facebook'ta paylaştığı resimler ile. Yani hangi oyuncu bir dizi ile silinip gidiyor?
Nurgül Yeşilçay'ın Asmalı Konak dizisinden sonra hangi dizisi tuttu? Kadın 4 dizide rol aldı ama tutmadı sonra Paramparça'da yer aldı ve şimdi çok iyi reyting alıyor.Yani bir dizi tutmadı diye oyuncular yok olmaz.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bu ne kıskançlık ya. Verirler nedeni ise Araplar diziye ortak. Yurt dışına satışı olacağı için ücretler de fazladır. Ayrıca Meryem şu anda da gündemde sadece facebook'ta paylaştığı resimler ile. Yani hangi oyuncu bir dizi ile silinip gidiyor?
Nurgül Yeşilçay'ın Asmalı Konak dizisinden sonra hangi dizisi tuttu? Kadın 4 dizide rol aldı ama tutmadı sonra Paramparça'da yer aldı ve şimdi çok iyi reyting alıyor.Yani bir dizi tutmadı diye oyuncular yok olmaz.
bi dizide oynadı onda da kaçıp gitti dediğim gibi oynayacağı dizi tutmayacak fos olduğu ortaya çıkacaktır

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
bi dizide oynadı onda da kaçıp gitti dediğim gibi oynayacağı dizi tutmayacak fos olduğu ortaya çıkacaktır
Ailesinden akrabalarından uzakta yaşıyor.Otelde.Yalnız başına.
Şu şekilde bir de düşün Meryem zaten burada çok para alıyordu diziden.Muhteşem Yüzyıl olmasaydı Almanya'da çok az ücret ile küçük işlerde yer alırdı.Neden bir insan çok para kazandığı işten kaçsın.Ve bir anlaşmaya göre 2 milyon'luk bir tazminat ödemesi gerekiyormuş.
Yani ben hayatta böyle bir şey yapmazdım tabi psikolojim yerinde ise.
Kadın 3 yıldır hiç kimseyi tanımadığı bir ülkede.İş ve otel arasında.
Yani paraya düşkün olsaydı diziye devam ederdi kendisini riske atmazdı ama psikoloji önemli.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Dizinin tutmayacağından dahada emin oldum. Boş haberlerden başka bir şey değil.:) Dizinin senaryosunda is yok böyle reklamla is yapalım kafası. Faruk Turgut gibi bir şey çıktı bu 03 yapım. :kiki:

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Dizinin tutmayacağından dahada emin oldum. Boş haberlerden başka bir şey değil.:) Dizinin senaryosunda is yok böyle reklamla is yapalım kafası. Faruk Turgut gibi bir şey çıktı bu 03 yapım. :kiki:
Senaryo'da iş yok diyorsun da abartıyorsun bence.Senaryoyu biliyor musun ki konuşuyorsun.Belki adamlar en iyisini seçmek istiyorlar.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,158
Puanı
1,061
Bu kadına 170 bin vermek sektördeki tüm oyunculara haksızlıktır. Aylardır kaprisinden geçilmiyor. Bıktık bu haberlerden.

Yok artık, haberin aslı olduğunu düşünmüyorum Brad Pitt'i oynatırsın az daha zorlasan :F

AYOL MURAT YILDIRIM senaryo hazır dedi siz hala bu boş konulara yorum yapıyonuz :F

ay neyse gerçek değildir ama hakediyor meryemim :bhr:
bu arada uçankuşa nolmuş 20 gündür kötülüyordu meryemi :F

YıldırıM

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
AYOL MURAT YILDIRIM senaryo hazır dedi siz hala bu boş konulara yorum yapıyonuz :F

ay neyse gerçek değildir ama hakediyor meryemim :bhr:
bu arada uçankuşa nolmuş 20 gündür kötülüyordu meryemi :F
:FAy kanalı bugün izledim izlemez olaydım.
19.30'da başladı ve Beren Saat'in Kösem hakkındaki yorumlarını birazdan birazdan diye 22'de verdi haberi.:F