Meryem Uzerli'den Büyük Sürpriz

babası türk adı hüseyin nereli bilmiyim ama babası da almanayay uyum sağlamış herhalde orada doğmuş
Benim dediğime geliyorsun işte, demek ki evde Hüseyin'in sözü geçiyor olmalı ki Türkçe konuşuyorlar yoksa Meryem nasıl öğrenecekti?

Burcu B.@BurcuBBasaran 8 dk.8 dakika önce
Bir kadını sevmenin ya da üzmenin güzellikle alakalı olmadığına dair en güzel örnektir #MeryemUzerli .. Utanır insan o kadın üzülür mü?

@Çiğdem- hemcinsini örnek al kıskançlıktan kurtul
@sürgünüm @destere @Nisa @cookies @Forumdash

arda turan,kerem bursin,engin altan kıscası tüm parlakalr meryem için sıraya girmiş çatla @Çiğdem-
ozan güvenle pek sıkı fıkılar yeni dizideki eski arkadaş için en kuvetli iki adaydan biri kaynana-damat aşkı bekleyen @Forumdash ın isteiği
senin pelinle de iyi çıkmışlar @Maskeli Fedai
halit de pişmiş kelle gibi sırıtmış.ss

@destere @Nisa @gizem ak @sürgünüm @sokak sanati @gözlemci @mrt-06 @HachiKo

Son düzenleme:
Senin parlak Engin altta üstte yatanla da olabilir yeni partneri
Ozan'la çok sahneleri yokmuydu bunun dizide??? Eski arkadaşlar sonuçta

team kezo.

tatlilik abidesi hosgeldin Istanbula)
Berguzar ve Halitlede resmini gordum.Cok tatli Meryem cok

hayırr hemcslerimi ne örnek alıcam kendime kadın oyunculara tapan hemcslerimde kesinlikle gizli lezbiyenlik duygular var yanı seviyeli davranarak normal olan benim cnm

hayırr hemcslerimi ne örnek alıcam kendime kadın oyunculara tapan hemcslerimde kesinlikle gizli lezbiyenlik duygular var yanı seviyeli davranarak normal olan benim cnm
de get
laflara bak

Senin parlak Engin altta üstte yatanla da olabilir yeni partneri
Ozan'la çok sahneleri yokmuydu bunun dizide??? Eski arkadaşlar sonuçta
herhangi biri oalbilir
dizinin riski yok nasılsa

de get melun eleme kedere bak

de get
laflara bak

herhangi biri oalbilir
dizinin riski yok nasılsa

de get melun eleme kedere bak
hiçbir kadın hiç bir kadına lezbiyenlik duygu beslemediği sürece o şekilde tapmaz cnm emin ol buna tuba nın erkek sevenleri ona aşık olan erkek hayranları olduğu kadar tubanın kadın sevenleri ona aşk duygusu besleyen kadın hayranlarıda çok fazla var bu tapma olayı buyüzden ortaya çıkıyor
benim öyle hislerim olmadığı için hatasını görünce kulağını çekmem çok normal

ohannesburg laflara bak
o zaman bence sen de o duygularını saklamak için kadınlara laf atiyin