Merve Dizdar: "Tembel Oyuncuya Tahammülüm Yok!"

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ZPI1Yy7ym6lqyA_M4u3vujASZXxSqFRY2_SR6NunvkiGabPlHEybkbyebnRN_mwv6KabYqKivfRrdy-4ghu2-Ba26rAqWtgV0vwug8Z7-SVdnSIXzVuq9JLlHNiK8q5xBXfBAZt55kvpUaf0_fPcVnuhMO-PipKS1j0Q59tbfLe-_mhKWfkcaFKE0YgBi8KwQKbeu4ZcQfkLt7xiKCKffaL24sQ

Merve Dizdar, 'Mucize Doktor' dizisinde ki rol arkadaşı Özge Özder'in canlı yayınına konuk oldu.

'Çılgın Dersane Üniversitede', 'Beş Kardeş', '7 Yüz' ve 'Eltilerin Savaşı' gibi başarılı yapımlarda rol alan güzel oyuncu Merve Dizdar, geçtiğimiz akşam sonradan kadrosuna dahil olduğu 'Mucize Doktor' dizisinde ki rol arkadaşı Özge Özder'in canlı yayınına katıldı

Dizdar, kendisi için disiplinin çok önemli olduğunu belirterek meslektaşları ile ilgili “İsim vermeyeceğim. Çok iyi bir konuya değindin. Benim için çok çalışkan bir oyuncu derler. Bunu herkes söyler. Çünkü çok çalışırım. Yetenek çok önemli bir şey. Ama bir oyuncu da tahammül edemediğim şey, bunu sahneden çok net görüyorum Özge, disiplinsizlik. Tiyatrocuların anlayışı rahatlık değil, çok disiplin isteyen bir meslek. Çok önemsenmesi gereken, kendine, bedenine, beynine her şeye dikkat etmen gereken bir meslek. Çalışacaksın. Tembel oyuncuya tahammülüm yok. Bu sahnede, seyirci her şeyi görür. Biz ekstra bir sürü şeyi görürüz. Tembelliğe katlanamıyorum. Birbirini dinlememek, oyunculuğun en temelini yapmıyorsun sahnede. Yalan söylemek çok kırıyor beni. Canımı verebileceğim bir meslek yapıyorken, dünyada en sevdiğim şeyi yapıyorken çok kötü oyunlara, iyi dememek için sessizlikle uzaklaşmaya çalışıyorum. Çünkü içim üzülüyor. Bu meslek önemli bir meslek. Böyle oyuncu adına utanmak diye bir şey vardır ya. En kötüsü…” ifadelerini kullandı.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Çılgın Dersane Üniversitede' burda da mı oynamış hemen izlemeliyim

çok iyi oyuncu kendini çok iyi geliştirdi. çok doğru konuşmuş :ok: