Merve Dizdar: "Gülben Yüzünden Her Gün Ağlıyordum!"

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
0JVuFjKz-kOh8tsqsR1-NQ.jpg

Başarılı oyuncu Merve Dizdar'dan dikkat çekici açıklamalar!

Son dönemin öne çıkan isimlerinden biri olan Dizdar, ocak sayısına konuk olduğu GQ Türkiye dergisine verdiği röpörtajda, iki sezon devam eden önceki dizisi 'Masumlar Apartmanı'nda Gülben karakterini canlandırırken yaşadıklarını paylaştı:
“Beş gün set vardı, her günü travma, her gün ağlıyordum. Ben her sabah perdelerimi açarak güne başlarım normalde. Çekimler sürerken fark ettim ki, perdeleri açmıyorum, karanlıkta oturuyorum. O derece etkiliyor beni rol. Kendimi ne kadar korusam da bir depresyona sürüklüyor. Buna rağmen Masumlar başıma gelmiş en güzel şeylerden biri. Bence empati bir oyuncunun en önemli silahı. Bu bende fazla var ve zor bir şey. İnsanı daha iyi anlamayı sağlıyor ki, bizim işimiz de insanı anlamak. İşim bittikten sonra oynadığım karakteri bırakamadığım için belki de Gülben bu kadar farklı ve üzerine hâlâ konuşabildiğimiz bir karakter olmuştur."

Dizdar, pazartesi akşamı Star'da ilk bölümüyle ekrana gelecek olan 'Ömer' dizisinde basının onaylamadığı bir adamla evlendikten yıllar sonra 4 çocuğuyla birlikte eve dönmeye kararı alan Nisa karakterini (altta) canlandıracak.

siJfKk1Dik-BF4cSCQwoPw.jpg

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Merve Dizdarın oyunculuğunu unutulmazdı Ömerde de çoık iyi olacak eminim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,331
Puanı
1,060
Orada rolü çok iyi idi yeni dizisinde de öyle olacaktır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,061
Kadının psikolojisini mahvetmiş lanet dizi yazık. :T: @offensive

Gerçi bunu deyip yine OGM'nin dram dizisinde zor bir karakter oynayacak olması ilginç. :A

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,801
Puanı
1,060
Kendiyle çelişmesi kaç puan?

Para tatlı gelmiş ki yine aynı yapımcının aynı tarz bir dizisiyle dönüyor. :F