Merve Boluğur 'İçimdeki Fırtına' Davasını Kazandı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Güzel oyuncu rol aldığı 'İçimdeki Fırtına' dizisinin yapım şirketine açtığı davayı kazandı!

16x9_icimdeki_firtina-1561406790.jpg

Acemi Cadı, Kuzey Güney, Küçük Sırlar, İçimdeki Fırtına gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Merve Boluğur, 2017 yılında Star TV'de yayınlanan 'İçimdeki Fırtına' dizisinin yapım şirketi Aslan Film'e açtığı tazminat davasını kazandı.

Merve Boluğur'un reyting yarışına yenik düşen ve 6 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan İçimdeki Fırtına dizisinin 5 ve 6'ncı bölümünün parası ödenmediği gerekçesiyle açtığı davayı kabul eden mahkeme, yapım şirketinin inkâr tazminatıyla birlikte 132 bin 300 lira ödemesine karar verdi.​

• Harika
Reactions: cookies

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,751
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gizem, Merve ve Yusuf.. :eek: İnsanlık Suçu bittikten sonra bu diziye de başlayım. :F

Merve ekranlarda yer alması gerek bir isim, keşke sosyal medyada izleyicilerin isteğini duysa ve Yasak Elma'ya gerçek Leyla olarak gelse. :F

• Harika
Reactions: alperuz and cookies

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
ramoya gelsin boz'a aşık rolüyle madem parası bitmiş :F

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Dizinin ilk bölümünü izlemiştim, rezaletti. Tutmayacağını biliyordum zaten. :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Güzel oyuncu rol aldığı 'İçimdeki Fırtına' dizisinin yapım şirketine açtığı davayı kazandı!

16x9_icimdeki_firtina-1561406790.jpg

Acemi Cadı, Kuzey Güney, Küçük Sırlar, İçimdeki Fırtına gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Merve Boluğur, 2017 yılında Star TV'de yayınlanan 'İçimdeki Fırtına' dizisinin yapım şirketi Aslan Film'e açtığı tazminat davasını kazandı.

Merve Boluğur'un reyting yarışına yenik düşen ve 6 bölüm yayınlandıktan sonra yayından kaldırılan İçimdeki Fırtına dizisinin 5 ve 6'ncı bölümünün parası ödenmediği gerekçesiyle açtığı davayı kabul eden mahkeme, yapım şirketinin inkâr tazminatıyla birlikte 132 bin 300 lira ödemesine karar verdi.​
Dizinin ilk bölümünü izlemiştim, rezaletti. Tutmayacağını biliyordum zaten. :A
Çukur'a da fazla olur, doğru. :A Ama bu sezon mu önceki sezonlarda mı ne Çukur'da adı geçti ama olmadı. Yasak Elma'da da kadından geçilmiyor, isteyecekseniz erkek isteyin siz daha kadın oyuncuya ne gerek var. En iyisi Zemheri'ye gelsin şu an orada kötü kadın eksikliği var. :A Biraz entrika yapsalar reytingler yükselir çünkü...
Cidden bu çok isteniyo, ben de çok isterim :bhr:
ramoya gelsin boz'a aşık rolüyle madem parası bitmiş :F
Yusuf Çim bu sahnede 2 başrolle de aşırı samimi sahneler sergilemişti ve kıskandırmıştı :A

@xemrexxx

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ben 2. bölümün yarısında falan bırakmıştım. Çok kötü bir diziydi.