Merve Özbey - Vuracak | Yeni Klip

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Çıktığı günden bu yana 60 milyon izlenmeyi geçen şarkı sonunda kliplendi. Yıldızlı Şarkılar'ın en dikkat çeken şarkılarından olan Vuracak'ın klibi yayınlandı.

Sözü ve müziğinin Yıldız Tilbe'ye ait olduğu şarkının klip yönetmenliğini, Onur Sarsıcı üstlendi.

Klip:

Son düzenleme:

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Evet bende anladım ama
Bu teaser değil :D
sabah bende bunu @denizz19 ile konuşmuştum.
Bu sadece 60 milyon olduğunu belirttiği bir tanıtım yoksa bende açmasını bilirdim. Sabah paylaştı bunu Merve Özbey.
Yarın tekrar dene şansını :A

18 mayısta paylaştıgı şu paylaşımda da aynı görüntüler var ve klip çekimi başlayalı 1 ay bile olmadı :D
Klibin Teaser'i bu değil yalnız :D
http://muzikonair.com/merve-ozbey-yeni-klibinin-teaserini-paylasti/
Ben de buna aldandım. :D

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
Sabah bende görunce emin olamadım, @denizz19 a sordum teasermi diye. Aç istersen dedi bilmiyorum dedi. Sonra ben araştırınca olmadığını anladım. Herzaman birden fazla kaynak bakmaya çalısıyorum ve bunu Merve Özbey kendi paylaştı, sonra twittere bakıncada eski göruntüler olduğunu gördüm.
@tolgab klip konularında yetkili kişi. Kararı o versin, ona göre yarın yeni konumu açılacak, burdanmı eklenecek bilgilendirir bizi :D

tolgab

Moderatör
27 Kasım 2014
3,097
4,046
410
Sabah bende görunce emin olamadım, @denizz19 a sordum teasermi diye. Aç istersen dedi bilmiyorum dedi. Sonra ben araştırınca olmadığını anladım. Herzaman birden fazla kaynak bakmaya çalısıyorum ve bunu Merve Özbey kendi paylaştı, sonra twittere bakıncada eski göruntüler olduğunu gördüm.
@tolgab klip konularında yetkili kişi. Kararı o versin, ona göre yarın yeni konumu açılacak, burdanmı eklenecek bilgilendirir bizi :D
Bırak kalsın @dreamy günlerdir bu konunun hayalini kuruyor :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
Bırak kalsın @dreamy günlerdir bu konunun hayalını kuruyor :A
Evet, geçen bir konuyu bekliyorum deyince ben anında anlayıp ertelendi demiştim çünkü bende pusudaydım:A

@dreamy hadi iyisin kaptın konuyu :Z Zaten bu konudan sonra kendimi kötü hissederdim kapsaydım ve bilirsin, istersem dakikasında açıyorum :F
Bundan sonra detaylı araştır :A

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Evet, geçen bir konuyu bekliyorum deyince ben anında anlayıp ertelendi demiştim çünkü bende pusudaydım:A

@dreamy hadi iyisin kaptın konuyu :Z Zaten bu konudan sonra kendimi kötü hissederdim kapsaydım ve bilirsin, istersem dakikasında açıyorum :F
Bundan sonra detaylı araştır :A
Of geçen de böyle olmuştu bir haberde. Bu siteye güvenim azaldı. :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
Nereden biliyorsun? :eek: Şaka bir yana benim için sorun yok herhangi bir yerde olabilir. :D
Senin içini biliyoruz :A
2 gün önce sen bir konuyu bekliyorum dediğin an ertelendi bir kaç gün sonraya demiştim :A sen daha dün yine dedin gelmedi diye ve ben işte ozaman emin oldum :A

Hani diğer konu için bana bırak dedin ya bende evet dedimya. Vazgeçtim. Madem sen bunu kaptın, onu açacam ben :A

Şaka şaka. Ona dokunmam ve iyi pusuya yatta başkası kapmasın :A
Sitelere bakma, sanatçıların kendi hesaplarına bak :D
Gerçi ben tek youtubeden bakıyorum ve çok açabiliyorum :F

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Senin içini biliyoruz :A
2 gün önce sen bir konuyu bekliyorum dediğin an ertelendi bir kaç gün sonraya demiştim :A sen daha dün yine dedin gelmedi diye ve ben işte ozaman emin oldum :A

Hani diğer konu için bana bırak dedin ya bende evet dedimya. Vazgeçtim. Madem sen bunu kaptın, onu açacam ben :A

Şaka şaka. Ona dokunmam ve iyi pusuya yatta başkası kapmasın :A
Sitelere bakma, sanatçıların kendi hesaplarına bak :D
Gerçi ben tek youtubeden bakıyorum ve çok açabiliyorum :F
Sırf bu klip için netd'nin bildirimlerini etkinleştirdim. :A Ayrıca Merve Özbey'in tweetini ben de sabah gördüm, ilk emin olamamıştım. :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
Sırf bu klip için netd'nin bildirimlerini etkinleştirdim. :A Ayrıca Merve Özbey'in tweetini ben de sabah gördüm, ilk emin olamamıştım. :A
Ben takip ediyorum netd'yi ama bildirim gelmelerini sevmiyorum etkin kılmadım. Whatsappta bile bildirim gelmesini sevmem.Çok fazla aranıyorum işim nedeniyle ve bildirimler rahatsız ediyor beni :F
Ben ancak Youtube'yi açında görüyorum ve telefonda bol GB olunca evde dışarda tramvayda her yerde dinliyorum müzik ve çoğu ilk yarım saatte farkediyorum. Beklediklerim varsa dakikasında :A

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Ben takip ediyorum netd'yi ama bildirim gelmelerini sevmiyorum etkin kılmadım. Whatsappta bile bildirim gelmesini sevmem.Çok fazla aranıyorum işim nedeniyle ve bildirimler rahatsız ediyor beni :F
Ben ancak Youtube'yi açında görüyorum ve telefonda bol GB olunca evde dışarda tramvayda her yerde dinliyorum müzik ve çoğu ilk yarım saatte farkediyorum. Beklediklerim varsa dakikasında :A
Youtube'dan müzik dinleyecek kadar zengin misin sen? :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
Youtube'dan müzik dinleyecek kadar zengin misin sen? :A
Evet :A Allah'a şükür güzel bir işim, iyi bir maaşım var :D

Telefonuma her ay 10 GB internet geliyor. Dışarda bir kreş, bir okul veya bir kütüphane önünden geçsem telefonum otomatikmen onların internetine bağlanıyor, haliyle tükenmiyor internetim. Sadece yolculukta çok harcıyorum ama bitmek bilmiyor :F

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
4,289
1,246
225
Manisa
Evet :A Allah'a şükür güzel bir işim, iyi bir maaşım var :D

Telefonuma her ay 10 GB internet geliyor. Dışarda bir kreş, bir okul veya bir kütüphane önünden geçsem telefonum otomatikmen onların internetine bağlanıyor, haliyle tükenmiyor internetim. Sadece yolculukta çok harcıyorum ama bitmek bilmiyor :F
İsveç'te yaşamak varmış. :A

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
28,806
16,023
1,060
İsveç'te yaşamak varmış. :A
Yaşantı güzel inkar edemem. Doğa yönündende iyi.
Ben burda bir keresinde evimin arka penceresinden kar manzarası çekmiştim. Beğendi herkes. Hemen yan tarafımız orman.

Eksi olan kısım, soğuk geçebiliyor yazları ama bu sene Türkiye'den farksızız :F Bir haller oldu buraya :A