Mertens ve Torreira, Galatasaray’da! Aynı Uçakla İstanbul’a İniyorlar!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
FZejIfyXgAIq7B3

Spor Toto Süper Lig’in yeni sezonuna şampiyonluk hedefiyle giren Galatasaray, bombaları arka arkaya patlatmaya devam ediyor.

Ön libero bölgesine Torreira’yı transfer eden ve 4 yıllık anlaşma sağlayan Galatasaray, hemen ardından da Napoli’nin yıldız futbolcusu Mertens ile 1+1 yıllık anlaşmaya vardı.

İki futbolcu, bu akşam aynı uçakla İstanbul’a inecek.

Öte yandan Galatasaray, Inter’den ayrılmak isteyen Alexis Sanchez transferini de bitirmeye çok yakın. Forvet bölgesinde alternatif sayısını arttırmak isteyen Galatasaray’ın, oyuncu ile yaptığı görüşmelerin olumlu bir şekilde ilerlediği kaydedildi.

• Harika
Reactions: MasacRE

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Hiç Napoli maçı izlememiş olabilirim. Fifa'da pek seçtiğim bir takım da değil. :A Belçika milli takımının izlediğim 1-2 maçında da dikkatimi çekmemiş demek ki. :A
Ben de oynadığı takımı bilmem ama Belçika milli takımından duymuştum. Yaşı da baya varmış zaten, 35. :A

İkinci Falcao vakası, hayırlı olsun Galatasaray'a. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hiç Napoli maçı izlememiş olabilirim. Fifa'da pek seçtiğim bir takım da değil. :A Belçika milli takımının izlediğim 1-2 maçında da dikkatimi çekmemiş demek ki. :A
Ben de oynadığı takımı bilmem ama Belçika milli takımından duymuştum. Yaşı da baya varmış zaten, 35. :A

İkinci Falcao vakası, hayırlı olsun Galatasaray'a. :A
Nasıl da kıskanmışlar mükemmel transferlerimizi. :A @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Özellikle Torreira transferi harika transfer. Yıllar sonra net 6 numara bulduk. Hayırlı olsun.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Torreira hiç tartışmasız yılın transferidir. Bu yaşta bu kadar iyi bir oyuncuyu ederinin bu kadar altında bir fiyata getirmek mükemmel bir hamle. En çok ihtiyacımız olan bölgeye de Torreira'yı transfer ederek Berkan-Taylan ikilisinden Torreira-Oliveira (Midtsjö) ikilisine geçerek çağ atladık resmen.

Mertens'in de geçmişi ortada. Yaşı yüksek olsa da bu zamana kadar pek sakatlık problemleri olmuş bir isim değil. Bize geldikten sonra sakatlık problemleri yaşamaya başlamazsa bu yaşında bile acayip katkı verir skora. Onunla da 1+1 şeklinde çok isabetli bir sözleşme imzaladık.
------

Nasıl da kıskanmışlar mükemmel transferlerimizi. :A @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai
Dursun bAŞKanım mükemmel transferleriyle rakipleri çıldırtıyor Şerlok beyciğim :A Ama olsun Fener'im de 23756285 tane oyuncu aldı sonuçta. Getirin oradan Ümraniyespor Fener'im şov yapacak :A (yapamadı)
------

İkisini de tanımıyorum, Okan Buruk'un elinde canavarlaşacak kapasitede isimler değillerdir inşallah. :A
Bu iki ismi hiç duymadıysan futbol seni terk etmiş demektir sayın adminim, sen en iyisi F1'den devam et :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dursun bAŞKanım mükemmel transferleriyle rakipleri çıldırtıyor Şerlok beyciğim :A Ama olsun Fener'im de 23756285 tane oyuncu aldı sonuçta. Getirin oradan Ümraniyespor Fener'im şov yapacak :A (yapamadı)
Ne olacak bu Fener’imin hali Utku beyciğim, Ali Koç bAŞKan Fenebahçe şampiyon diyorduk en son. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MasacRE