Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe'de!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, Mert Hakan Yandaş'ın gelecek sezon için Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı.

Rıza Çalımbay; Emre Kılınç ve Fatih Aksoy'un da gelecek sezon takımda olmayacağını açıkladı ve 3 oyuncunun da farklı takımlarda olacağını belirtti.

Mert Hakan Yandaş ile ilgili liglerin bitmesiyle birlikte Fenerbahçe'den resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor.

25 yaşındaki Mert Hakan bu sezon Sivasspor formasıyla 35 maçta 10 gol, 4 asistlik performans sergiledi.

images (88).jpeg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sivasspor'da 35 maçta 10 gol 4 asist adam kurtarıcımız olacak. :)

Süper ligde de 30 maçta 6 gol 3 asist...

Büyük paralar verilmediyse bu tip yerli oyuncularla kadroyu güçlendirmek mantıklı ama asla yıldız gözüyle bakılacak bir oyuncu değil. En iyi ihtimal Deniz Türüç kadar faydalı olacaktır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ben bu adamı pek sevemedim. Emre Kılınç bundan daha iyidir. Özellikle Deniz Türüç etkisi beklemiyorum. Ama yabancı sınırlaması olacağı için faydası olacaktır.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Olması gereken bu. Gökhan, Caner, Novak hangisi bittiyse hemen açıkla 1 gün içinde. Bu ligde küme düşen takımlar 1 hafta sonra lige dönüyor pandemi bahane edilip. Bir zahmet şu limit işlerini de erteleyecekler.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski